Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” savam kolektīvam aicina pievienoties: Vidzemes reģiona Valmieras nodaļas projektu vadītāju (Darba vieta Valmierā).

Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” savam kolektīvam aicina pievienoties: Vidzemes reģiona Valmieras nodaļas projektu vadītāju (Darba vieta Valmierā).

Galvenie pienākumi:

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus apmeklēt Zemgales reģionālās padomes sēdi, kas notiks 2. martā, plkst. 13:00, viesnīcā “Zemgale”, Skautu ielā 2, Jelgavā, lai diskutētu par biznesa attīstības iespējām un dažādām aktualitātēm.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) šā gada 22.februāra Tautsaimniecības padomes (TSP) sēdē prezentēja nākamo trīs gadu (2018.-2021.) nodokļu politikas stratēģiju – vīziju, pamatprincipus un galvenos rīcības virzienus. Stratēģijai konceptuālu atbalstu paudusi Ekonomikas ministrija (EM), uzsverot, ka stratēģija aptver EM četras galvenās prioritātes – produktivitātes kāpināšanu, eksporta veicināšanu, investīciju piesaisti un starptautiski konkurētspējīga cilvēkkapitāla attīstību. 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) izsludina konkursu uz eksperta / -es vietu Ārējās tirdzniecības dokumentu nodaļā (Rīgā)

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) izsludina konkursu uz eksperta / -es vietu Ārējās tirdzniecības dokumentu nodaļā (Rīgā)

Ja tev ir:

  • Augstākā izglītība
  • Prasme vienlaikus strādāt ar dažāda veida informāciju
  • Spējas pieņemt lēmumus
  • Noturība strādāt paaugstinātas intensitātes un stresa apstākļos

Ja esi gatavs:

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš trešdien, 22.februārī, dosies uz Kazahstānas galvaspilsētu Astanu, lai piedalītos konferencē, kas veltīta EXPO 2017 sagatavošanai.
KTRK un LTRK

Atzīmējot Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Krievijas Federācijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (KFTRK) sadarbības desmit gadus, šodien, 16.februārī, notika vairākas tikšanās, lai pārrunātu aktuālos jautājumus uzņēmējdarbībā, kā arī citas aktivitātes.

Atzīmējot Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Krievijas Federācijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (KFTRK) sadarbības desmit gadus, tiek organizēta kaimiņvalsts delegācijas vizīte Latvijā, paredzot gan tikšanos ar uzņēmējiem, gan arī augstskolu apmeklēšanu un citas aktivitātes.
Ceturtdienās, sākot ar 23.februāri (pirmā vakara viesis tiks paziņots 16.februārī)
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina Veselības ministriju un Ministru kabinetu turpināt kvalitatīvu diskusiju saistībā ar uzsāktajām reformām valsts apmaksātās veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības veicināšanā, finansēšanas modeļa uzlabošanā un papildu finansējuma piesaistē, atsakoties no sasteigtas jaunas tarifu iesviešanas, kas var radīt papildu izmaksas iedzīvotājiem un palielināt ēnu ekonomiku.