Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
 Kurzemes biedru biznesa kluba
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kurzemes biznesa inkubatoru un JCI Latvia Liepājas nodaļu šā gada 26.aprīlī atpūtas centrā “LIBAVA” organizēja LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākumu “Kurzemes uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanas un diskusijas vakars Liepājā”, lai veicināt biznesa kontaktus, atbalstu un savstarpējās attiecības, pārrunājot uzņēmējdarbības vides uzlabošanas un konkurētspējas celšanu.
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Enerģētikas komiteja, apkopojot uzņēmēju un enerģijas patērētāju aptaujā pausto viedokli, uzsāk aktīvu darbu, lai uzlabotu situāciju enerģētikas nozarē. Galvenais mērķis ir panākt, ka enerģijas kopējās izmaksas kļūst par Latvijas uzņēmēju starptautisko konkurenci veicinošu faktoru.

Informējam, ka 2017. gada 5. maija darba diena ir pārcelta uz 2017. gada 13. maiju!

Vai likums nodrošina līdzsvaru

Tirgotāju un piegādātāju sadarbība: Vai likums nodrošina līdzsvaru?”.

forums

 

Tiešraide: Ekonomikas forumā iepazīstina ar Latvijas nākotnes attīstības virzieniem

 

Latvijas lielākās Uzņēmējus apvienojošās organizācijas: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) 2017. gadā jau 5. reizi organizē Uzņēmēju sporta spēles, kas ir sportiski izklaidējošs pasākums uzņēmējiem un viņu ģimenēm. Spēļu mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt uzņēmuma komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi un interesanti pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā. 5. Uzņēmēju sporta spēles notiks kinopilsētā “Cinevilla” 9.-11. jūnijā.

Degustācijā Latvijas Labumu kopstendā

Aicinām uzņēmums pieteikties dalībai degustācijā Latvijas Labumu stendā, kas notiks LTRK Reģionālo uzņēmēju dienu ietvaros.

Iespēja piedalīties Latvijas Labumu degustācijā ir:

Neievērojot Atkritumu apsaimniekošanas likumu un Satversmes tiesas spriedumu, vairāk nekā trīs gadu laikā desmitā daļa Latvijas pašvaldību joprojām nav izsludinājušas publiskos iepirkumus atkritumu apsaimniekošanas jomā atbilstoši spēkā esošajam regulējumam, tādējādi liedzot vienlīdzīgas konkurences iespējas tirgus dalībniekiem. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju izvērtēt esošo situāciju pašvaldībās un rīkoties atbilstoši savām pilnvarām, lai veiktu pastiprinātu kontroli un nodrošinātu pašvaldību darbu atbilstību spēkā esošajam regulējumam.