Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Otrdien, 21.martā, projekta EUROMED Invest projekta ietvaros notika Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK un Eiropas līmeņa tirdzniecības un rūpniecības kameru tīkla EUROCHAMBRES rīkota konference par Āfrikas Vidusjūras reģionu un tā biznesa vidi. 
Astana EXPO 2017

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera organizē Latvijas dalību EXPO 2017 Astana. Izstādes norisināsies no š.g. 10.jūnija līdz 10.septembrim. Plānots, ka izstādi apmeklēs 2-5 miljoni dalībnieku no vairāk nekā 100 pasaules valstīm. EXPO 2017 Astana tēma ir “Nākotnes enerģija”.

Tautsaimniecības padomes locekļi atbalsta Finanšu ministrijas piedāvājumu vidēja termiņa nodokļu politikas stratēģijai 2017.-2021. gadam

Pagājušajā gadā uzņēmēji kopumā reģistrējuši 1027 Latvijas izcelsmes preču zīmes

Pagājušajā gadā ievērojami pieaugusi uzņēmēju aktivitāte un Patentu valdē kopumā reģistrētas 1027 Latvijas izcelsmes, 113 starptautiskā mēroga un 162 Eiropas Savienības preču zīmes.

Izaugsmes diena

LTRK un Ogres novada pašvaldība aicina uz izglītojošu pasākumu “Izaugsmes diena 2017”

 

Otrdien, 28. martā, Ogrē, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera īstenos jaunā koncepta pasākumu  - “Izaugsmes diena 2017”. Pasākuma ietvaros aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

Sākot ar šo nedēļu visi Latvijas mazie un mikro uzņēmumi, kuri Uzņēmumu reģistram ir norādījuši savas e-pasta adreses, saņems uzaicinājumu piedalīties aptaujā un paust savu viedokli par vairākiem mikrouzņēmumu nodokļa alternatīvu variantiem un uzņēmuma darbību apgrūtinošajiem faktoriem. Uzņēmēju viedoklis būs viens no kritērijiem, nosakot piemērotākos nodokļa modeļus mazajam biznesam (ar mazu apgrozījumu) un uzņēmējdarbības uzsācējiem.

LTRK Kurzemes biedru biznesa klubs

LTRK Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kurzemes biznesa inkubatoru un JCI Latvia Liepājas nodaļu šā gada 15. martā viesnīcā “Kolumbs” organizēja LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākumu –Kurzemes uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanas un diskusiju vakars Liepājā”. Pasākums tika rīkots, lai veicināut biznesa kontaktu veidošanos, atbalsta pieejamību un savstarpējās attiecības, pārrunājot uzņēmējdarbības vides uzlabošanas un konkurētspējas celšanas jautājumus.

astana expo
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) šodien, 06.martā prezentēja “Astana EXPO 2017” Latvijas paviljona skices, kā arī pastāstīja par uzņēmēju iespējām piedalīties izstādē, organizējot gan tirdzniecības misijas, gan arī kļūstot par sadarbības partneriem. “Astana EXPO 2017” Kazahstānā norisinās no šī gada 10.jūnija līdz 10.septembrim, un tajā plāno piedalīties vairāk nekā 100 pasaules valstu.
Latvijas Republikas Patentu valde un Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uzņēmējus pieteikties konkursam “Gada preču zīme 2016” līdz šī gada 13. martam nominācijās – “Gada preču zīme – Latvijai” un “Gada preču zīme – pasaulei”.