Aktualitātes

RADOŠO INDUSTRIJU UN RADOŠUMA KONFERENCE “SUBJECT: CREATIVITY” / 20. FEBRUĀRIS / LIEPĀJA

18.12.2014

Aicinām Jūs uz pirmo radošo industriju un radošās domāšanas konferenci “SUBJECT: CREATIVITY”, kas norisināsies 2015. gada 20. februārī Liepājā. Pašreizējās tendences ataino - radošums nav tikai kultūras, teātra vai mākslas sastāvdaļa, bet ikviena, arī ražošanas un pakalpojumu sfēras uzņēmuma darbības pamats. Radošums veido spēju nevis kopēt konkurentus, bet radīt unikālus produktus. 

Lasīt vairāk

LTRK: aicināsim Valsts prezidentu neizsludināt

17.12.2014

LTRK: aicināsim Valsts prezidentu neizsludināt prettiesisko normu par valdes locekļu atbildības noteikšana par nodokļu saistībām

“Finanšu ministrijas rosinātais, valdības, koalīcijas un nu jau arī Saeimas apstiprinātais priekšlikums komercsabiedrības valdes locekļiem noteikt personisku materiālu atbildību par uzņēmuma nodokļu saistībām, sagaidāmās tautsaimniecības attīstības kontekstā liek vilkt paralēles ar Imanta Ziedoņa epifānijas vārdiem ”Lēksim bedrē, lēksim bedrē, redzēs, kas mūs ārā vilks” sašutumu biedru vārdā pauž Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.


Lasīt vairāk

Etiopijas vēstnieks Latvijā: Āfrika paver plašas iespējas Latvijas uzņēmējiem

16.12.2014

Pēc Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) ielūguma Latvijā viesojās Etiopijas vēstnieks Tešome Toga Čanaka (Teshome Toga Chanaka), kurš akreditēts darbam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī Benelux valstīs. Tikšanās laikā ar Latvijas uzņēmējiem tika apspriestas abu valstu sadarbības iespējas.

Lasīt vairāk

“Latvijas labums” PIENA MĒNESĪ piena produktu patēriņš pieaudzis teju par ceturtdaļu

16.12.2014

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un partneru - piena pārstrādātāju: Food Union, Tukuma Piens, Talsu Piensaimnieks, Smiltenes piens, Cesvaines piens un piensaimnieku kooperatīva “Straupe” - īstenotais “piena mēnesis,” kas sociālās kampaņas “Latvijas labums” ietvaros komunikācijā tika izcelts visu novembri, devis labus rezultātus!

Lasīt vairāk

Veselības apdrošināšana - pieteikšanās vēl tikai līdz 22. decembrim!

15.12.2014

Vēl tikai līdz 22. decembrim LTRK biedriem ir iespēja pieteikties veselības apdrošināšanai neatkarīgi no darbinieku skaita!

Lasīt vairāk

15.12. (10:00) preses konference PRET valdes locekļu papildu atbildību

14.12.2014

Valsts budžeta veidošanas procesā patlaban budžeta paketē tiek ietverts principiāli jauns regulējums, nojaucot robežšķirtni starp juridisko un fizisko personu atbildību (Finanšu ministrijas sagatavotie grozījumi likumos „Par nodokļiem un nodevām” un „Par Valsts ieņēmumu dienestu”, kas paredz noteiktos gadījumos komercsabiedrības valdes loceklim personisko atbildību par kapitālsabiedrības neveiktajiem nodokļu maksājumiem).

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA