Aktualitātes

Aicinām pieteikties dalībai 3. Uzņēmēju sporta spēlēs!

08.04.2015

Aicinām pieteikties dalībai 3. Uzņēmēju sporta spēlēs, kas notiks 12.-14. jūnijā, atpūtas kompleksā „Lejastiezumi” (Rendas pagastā, Kuldīgas novadā)!

Sporta spēlēs būs: tradicionālie un netradicionālie komandu un individuālie sporta veidi, radošās darbnīcas nesportotājiem un izklaides bērniem, kā arī dejas un ballīte!

Reģistrācija dalībai līdz 1. jūnijam: http://ej.uz/uznemejuspeles2015

Vairāk: www.uznemejuspeles.lv

Lasīt vairāk

LTRK: atkāpes no likumā nostiprinātā darbaspēka nodokļu samazinājuma nav pieļaujamas!

31.03.2015

“Nav pieļaujama atkāpšanās no uzņēmējiem dotā un likumā¹ nostiprinātā solījuma – konsekventi turpināt iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmes samazināšanu 2016.gadā, atvieglojot darbaspēka nodokļu slogu - pildīšanas,” reaģējot uz finanšu ministra Jāņa Reira publiski pausto² biedru viedokli dara zināmu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) viceprezidente, nodokļu un nodevu eksperte Lienīte Caune.

Lasīt vairāk

Biedru kopsapulce LTRK prezidenta amatā ievēl Aigaru Rostovski

26.03.2015

26.martā Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) – Biedru kopsapulcē ar pārliecinošu balsu vairākumu uz nākamajiem 3 gadiem LTRK prezidenta amatā tika ievēlēts Aigars Rostovskis.

Uzņēmēji izdarīja savu izvēli arī attiecībā uz biedrības padomi – tās sastāvā apstiprināti 22 pieredzes bagāti un kompetenti uzņēmumu vadītāji.

 

Lasīt vairāk

Biedri 26.marta kopsapulcē vēlēs LTRK prezidentu un padomi

23.03.2015

26.martā Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras – biedri kopsapulcē uz nākamajiem 3 gadiem vēlēs biedrības prezidentu un padomi, kā arī izskatīs LTRK Statūtu grozījumus, organizācijas gada pārskatu un zvērināta revidenta ziņojumu par LTRK darbību 2014.gadā.

 

Lasīt vairāk

Iedzīvotāji aicināti nobalsot par “Gada preču zīmi 2014”

17.03.2015

Jau trešo gadu Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja balsot Patentu valdes (PV) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotajā konkursā “Gada preču zīme”, uz kura godalgu šogad pretendē vairāk nekā 60 uzņēmumu un citi preču zīmju īpašnieki.

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA