Aktualitātes

TOYP apbalvošanas ceremonijas TV translācija

28.08.2015

Aicinām noskatīties TOYP apbalvošanas ceremonijas TV translāciju, piedaloties Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Translāciju varēs redzēt šo sestdien (29. augustā) plkst. 21:00 RIGATV 24 kanālā kabeļtelevīzijā vai online: http://rigatv24.lv/

Vairāk informācijas: 

https://www.facebook.com/events/981808938507678/

Lasīt vairāk

Pieteikšanās sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Hiponia” valdes atlasei

28.08.2015

Informējam, ka valsts akciju sabiedrību "Privatizācijas aģentūra" ir uzsākusi tās īpašumā esošās sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Hiponia" (turpmāk — SIA „Hiponia") valdes 1ocekļu kandidātu atlases procedūru, kuras rezultātā ievēlēšanai amatā tiks atlasīti 3 valdes locekļi (viss valdes sastāvs)

Lasīt vairāk

LTRK piedalīsies Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomē budžeta veidošanas laikā

28.08.2015

Ministru kabinets vakar, 27.augustā, uzaicinājis sadarboties ar Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) ietvaros, kā arī NTSP Budžeta un nodokļu apakšpadomē, kamēr tiek gatavots un apspriests 2016.gada valsts budžets. 

Lasīt vairāk

Aicinām atteikties no solidaritātes sociāla nodokļa

26.08.2015

Lai arī ministru prezidente Laimdota Straujuma un valdība kopumā turpina uzstāt uz to, ka jāievieš solidaritātes sociālais nodoklis, lai gūtu papildu ieņēmumus valsts budžetā, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir kategoriski pret jauna darbaspēka nodokļa ieviešanu, uzskatot, ka līdzvērtīgus budžeta ieņēmumus iespējams gūt atsakoties atvieglojumiem par apgādības iespējas darbaspējīgiem pieaugušajiem. 

Lasīt vairāk

Latvijas uzņēmēja iekļuvusi Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20

20.08.2015

Biznesa žurnāls “Nordic Business Report” publicējis jaunāko Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20, kur 20.vietā ierindota arī Latvijas pārstāve Ginta Cimdiņa. Žūrijā darbojās 23 locekļi no deviņām valstīm, tostarp Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājs Andris Ozols.

Lasīt vairāk

LTRK ir kategoriski pret solidaritātes sociālo nodokli

19.08.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir kategoriski pret jauna darbaspēka nodokļa ieviešanu, kas nosaukts par solidaritātes sociālo nodokli, jo uzskata, ka tas ir pilnīgā pretrunā ar parakstītajām stratēģijām, kā arī iznīcina jebkādu vēlmi radīt Latvijā augstas pievienotās vērtības darba vietas ar vidēju un augstu atalgojumu. 

Lasīt vairāk

Pasākumi