Aktualitātes

Latvijas nodokļu maksātāju skaita palielināšanai nepieciešama politiskā griba un drosme

27.04.2016

Lai palielinātu Latvijas nodokļu maksātāju skaitu, piesaistot turīgus rezidentus, ir nepieciešama drosme un politiskā griba, šodien, 27.aprīlī, tika secināts Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajā diskusijā (LTRK) “Nodokļu rezidentu loka paplašināšana: Latvijas iespējas un izaicinājumi”. 

 

Lasīt vairāk

Nodokļu administrācijas izmaksas nosaka tai noteiktās atbildības jomas...

26.04.2016

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera saņēmusi Valsts Ieņēmumu dienesta skaidrojumu par nodokļu administrācijas izmaksām, salīdzinājumā ar Igauniju. Šī raksta autore ir VID vadītāja Ināra Pētersone, pēc kuras lūguma dalāmies ar informāciju. 

Lasīt vairāk

LTRK, Jelgavas pilsēta un JRTA aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”!

25.04.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Jelgavas pilsēta sadarbībā ar Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju un AS Latvijas Gāze atbalstu aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”, kas notiks no 29. līdz 30. aprīlim Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24. 

Lasīt vairāk

LTRK aicina uzņēmējus aktīvi pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2016”!

04.04.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Liepājas pilsēta aicina Liepājas, Ventspils, Saldus, Kuldīgas, Talsu, Grobiņas, Sabiles, Skrundas, Kandavas un citu pilsētu un novadu uzņēmējus aktīvi pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2016”, kas notiks no 27. līdz 28. maijam Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39. 

 

Lasīt vairāk

Tuvojas ikgadējā ēnu ekonomikas konference, šogad - ar pavērsienu

20.04.2016

Ikgadējā konference „Ēnu ekonomika Latvijā”, kas ir nozīmīgākais šīs tēmas analīzei veltītais notikums Latvijā, šogad norisināsies 12. maijā. Šā gada konferenci, kas būs jau sestā pēc kārtas, atklās ekonomikas ministrs un ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens, un tā plānota kā pavērsiena punkts ēnu ekonomikas apkarošanā Latvijā.

Lasīt vairāk

Pasākumi