Aktualitātes

Aicinām pieteikties semināram “Hakeri, digitālās ekonomikas riski un iespējas”

27.07.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar “Data Security Solutions” un valsts IT sistēmu aizsardzības institūcijām aicina uzņēmējus apmeklēt informatīvo semināru “Hakeri, digitālās ekonomikas riski un iespējas”, kas notiks 9.augustā no plkst. 14:00 līdz 18:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas konferenču centrā.

Lasīt vairāk

LTRK aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2016”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu aicina pašvaldības un uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”, kas notiks 23. un 24. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4. 

Lasīt vairāk

LTRK aicina uz vēl vienu atvērto durvju dienu mazos un mikro uzņēmumus!

20.07.2016

Lielās intereses un veiksmīgi aizsākto diskusiju dēļ, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina mazā un mikro biznesa pārstāvjus apmeklēt vēl vienu atvērto durvju dienu, kas notiks 27.jūlijā plkst. 10:00, Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā.

Lasīt vairāk

LTRK saņem valdības atbalstu organizēt “Astana Expo 2017”

18.07.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera piektdien, 15.jūlijā, saņēma valdības atbalstu oficiālās delegācijas dalībai “Astana Expo 2017”, lai piesaistītu pasākumam arī valsts un pašvaldību kapitālsabiedrības.

 

Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS BALVAI DIZAINĀ 2016

08.07.2016

Latvijas Dizaineru savienība jau astoto gadu pēc kārtas izsludina pieteikšanos uz “LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS BALVAI DIZAINĀ 2016”, lai noskaidrotu labākos darbus interjera, vides, lietu un saziņas dizainā. Pieteikties aicinām no 7.jūlija līdz 15.augustam. 

Lasīt vairāk

Ministru un premjera darba novērtējums; partiju novērtējums kritiski negatīvs

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) veiktajā aptaujā noskaidrots, ka valdības darba novērtējums pēdējo mēnešu laikā pieaudzis līdz 5,05 desmit baļļu sistēmā, kas ir labāks rādītājs nekā iepriekš, kad uzņēmēji to vērtēja ar 4,4. 

Lasīt vairāk

Pasākumi