Aktualitātes

Aicinām konsultēties pirms pieteikuma iesniegšanas „Pirmais miljons” konkursam

04.08.2015

Pieaugusi interese par iespēju piedalīties Swedbank un Academia biznesa akseleratora programmā “Pirmais miljons”. Lai sniegtu atbildes uz potenciālo dalībnieku jautājumiem par programmas norisi, 6. augustā laikā no 14.00 – 17.00 interesentus konsultēs programmas iniciators, BOSI Baltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns.

Lasīt vairāk

LTRK preses sekretāra amatu turpmāk pildīs Egils Zariņš

03.08.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) preses sekretāra pienākumus turpmāk pildīs Egils Zariņš, kurš līdz šim bijis atzīts televīzijas un radio raidījumu vadītājs un žurnālists. 

Lasīt vairāk

LTRK: FM piedāvātais nozaru saraksts mikrouzņēmumu ierobežošanai ir absurds

29.07.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) uzskata, ka Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais saraksts ar nozarēm, kuras turpmāk nevarēs darboties mikrouzņēmuma nodokļa režīmā, ir absurds, nerisinot iepriekš uzstādītos mērķus par uzņēmējdarbības vides sakārtošanu. Paredzams, ka ēnu ekonomika pie šādiem noteikumiem pieaugs, samazinot kopējos valsts nodokļu ieņēmumus, tādējādi turpinot veicināt iedzīvotāju aizplūšanu uz ārzemēm nevis attīstot biznesu.

Lasīt vairāk

programmas „Pirmais miljons” dalībniekiem būs iespēja saņemt Aigara Rostovska stipendiju

29.07.2015

Atbalstot uzņēmējdarbības veicināšanu Latvijā, Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis sniedz stipendiju  Swedbank un Academia Strategies izveidotajai programmai „Pirmais miljons”. 

Lasīt vairāk

LTRK vadība tikās ar Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas prezidentu S. Katirinu.

28.07.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadība otrdien, 28.jūlijā, devusies uz Krieviju, lai tiktos ar Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Maskavas un Ņižņijnovgorodas kameru pārstāvjiem.

Lasīt vairāk

JCI un LTRK aicina pieteikt jaunus, izcilus cilvēkus balvai „TOYP Latvia 2015”

17.07.2015

JCI Latvija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina nominēt jaunus, izcilus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri ir sasnieguši izcilus panākumus savā izvēlētajā darbības jomā un veicinājuši pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, „TOYP Latvia 2015” balvas saņemšanai. 

 

Lasīt vairāk

Pasākumi