Aktualitātes

Aicinām uz pasākumu “Vai uzņēmējiem ir pluss no Erasmus+?”

06.05.2015

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar LTRK aicina uz informatīvu semināru un diskusiju “Vai uzņēmējiem ir pluss no Erasmus+?”. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt uzņēmējus ar iespējām piesaistīt ārvalstu praktikantus un izglītot savus darbiniekus prakšu organizēšanā, kā arī iesaistīties stratēģiskajās partnerībās un zināšanu vai prasmju apvienībās Eiropas līmenī. Erasmus+ ir ES programma izglītības, mācību, jaunatnes un sporta jomā jaunajā ES plānošanas periodā kopš 2014. gada.

Lasīt vairāk

Konference - Ēnu ekonomika Latvijā

05.05.2015

Šogad jau piekto gadu pēc kārtas SSE Riga "Ilgtspējīga biznesa centrs" sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” un LR Finanšu Ministriju rīko konferenci, kas veltīta ēnu ekonomikas mazināšanai Latvijā.

Lasīt vairāk

Apbalvoti “Gada preču zīme” konkursa uzvarētāji

23.04.2015

Ceturtdien, 23. aprīlī, notika svinīga trešā konkursa “Gada preču zīme” apbalvošanas ceremonija, kurā tika paziņoti 2014. gada labāko preču zīmju īpašnieki. Latvijas Republikas Patentu valdes (PV) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) veidotais konkurss par godu Pasaules Intelektuālā īpašuma dienai tiek rīkots jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad tajā piedalījās vairāk nekā 100 Latvijas uzņēmumu.

Lasīt vairāk

LTRK: “Saeimas lēmums saglabāt mikrouzņēmumu nodokli 9% - apsveicams; bažas rada neziņa par

23.04.2015

“Saeimas lēmums 3.lasījumā atbalstīt mikrouzņēmuma nodokļa likmes saglabāšanu 9% apmērā, uzņēmējuprāt, ir apsveicams, tomēr bažas rada neziņa par nākotni – kādā apmērā tiks noteikta obligātā minimālā sociālā iemaksa par katru mikrouzņēmuma darbinieku un kurās nozarēs sīkbiznesa darbība tiks liegta,” atzīmē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

 

 

Lasīt vairāk

Apmeklē Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015!

23.04.2015

No 15. līdz 16.maijam laukumā pie Valmieras Kultūras centra jau 18.reizi norisināsies Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”. Izstādē savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieku no visas Latvijas. Šogad īpašais pasākuma viesis būs ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, kura piedalīsies Vidzemes Uzņēmēju dienu svinīgajā atklāšanā un darba diskusijās ar uzņēmējiem.

Lasīt vairāk

Uzņēmumu reģistrs aicina: „UZŅĒMĒJ, SAKĀRTO PAPĪRUS!”

23.04.2015

Komerclikuma aktuālie grozījumi paredz, ka SIA līdz 2015.gada 30.jūnijam Uzņēmumu reģistrā jāiesniedz dalībnieku reģistra pirmais nodalījums, savukārt pamatkapitāla pārreģistrācija eiro gan SIA, gan AS jāveic līdz 2016.gada 30.jūnijam. Lai uzņēmējiem šo procesu atvieglotu, Uzņēmumu reģistrs piedāvā virkni atbalsta pasākumu.

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA