Aktualitātes

LTRK biedri dosies uz Singapūru; paredzētas augsta līmeņa tikšanās

Lai paplašinātu savu biedru sadarbības un eksporta iespējas, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) delegācija piektdien, 2.oktobrī, dosies uz Singapūru. Paredzētas vairākas augsta līmeņa tikšanās, tostarp Singapūras Starptautisko tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā ari Singapūras Biznesa federāciju. Tāpat plānots apmeklēt nozīmīgāko ikgadējo dažādu nozaru pārstāvju izstādi.

Lasīt vairāk

LTRK delegācija tikusies ar ASV uzņēmumiem

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) piedalījušies augsta līmeņa uzņēmējdarbības dialoga ar Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru Amerikā, lai pārrunātu investīciju piesaistīšanu un eksporta iespējas loģistikas, banku un enerģijas jomās.

Lasīt vairāk

2016 OSLO BUSINESS FOR PEACE AWARDS

29.09.2015

2016 OSLO BUSINESS FOR PEACE AWARDS „Business Peace Award” ir augstākais apbalvojums, kas tiek piešķirts uzņēmējiem par īpaši izciliem sasniegumiem šajā jomā. Pieteikties var līdz 15.11.2015… Vairāk…

Lasīt vairāk

LTRK delegācija devusies uz ASV, lai meklētu investorus, eksporta un sadarbības partnerus

28.09.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji devušies uz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV), lai Ņujorkā tiktos ar uzņēmējiem un runātu par sadarbības veicināšanu, investīciju piesaistīšanu un eksporta iespējām. Savukārt 29.septembrī Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Amerikā rīko augsta līmeņa brokastis jeb biznesa dialogu ar LTRK. 

 

Lasīt vairāk

LTRK saņēmis uzaicinājumu, lai ar biedriem pārstāvētu Latviju “Expo 2017” Kazahstānā

22.09.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedri izrādījuši iniciatīvu ar Latvijas paviljonu piedalīties starptautiskā izstādē “Expo 2017” Kazahstānā. Saņemts arī uzaicinājums no organizatoriem apmeklēt tikšanos šā gada novembrī Kazahstānas galvaspilsētā Astanā, lai vienotos par dažādiem  jautājumiem, tostarp līguma slēgšanu. 

Lasīt vairāk

Iespēja iegādāties nelaimes gadījumu apdrošināšanu bērniem

22.09.2015

Colemont FKB Latvia Insurance brokers sadarbībā ar LTRK piedāvā iespēju iegādāties bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšanu (apdrošināšana attiecas uz bērniem no 1-18 gadu vecuma).

Lasīt vairāk

Pasākumi