Aktualitātes

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums

29.05.2015

Šī gada 10.jūlijā Rīgā norisināsies 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kura mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt zināšanu pārnesi un finanšu kapitāla piesaisti Latvijai. Aicinām Latvijas uzņēmējus izmantot iespēju līdz š. g. 9. jūnijam reģistrēties dalībai forumā par pazeminātu dalības maksu (“early bird” piedāvājums). Lai saņemtu plašāku informāciju un reģistrētos, dodieties uz saiti: www.ieguldilatvija.lv.

Lasīt vairāk

Uzņēmumu reģistrā varēs saņemt Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pakalpojumus

29.05.2015

No 2015.gada 1. jūnija Uzņēmumu reģistra Rīgas reģionālās nodaļas klienti, kuri apmeklēs iestādi klātienē, apmeklējuma laikā varēs izmantot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pakalpojumus: pieteikties personas apliecības (eID kartes) izsniegšanai, aktivizēt eParakstīšanas iespēju jau izsniegtā eID kartē un saņemt konsultācijas par eID kartes lietošanas iespējām.

Lasīt vairāk

Cienījamie LTRK biedri un klienti!

27.05.2015

Informējam Jūs, ka LTRK darba laiks Līgo svētku laikā ir sekojošs:

No 22.* līdz 24.jūnijam - brīvdienas *(darba diena pārcelta)

27.jūnijā – darba diena, darba laiks no plkst. 09.00 – 16.00

 

Lasīt vairāk

Stājas spēkā MK noteikumi par UIN atlaidēm investīciju projektiem virs 10 miljoniem eiro

26.05.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera vērš uzmanību, ka stājušies spēkā Ministru kabineta (MK) izstrādātie noteikumi, kas paredz, ka iesniedzot investīciju projektus Ekonomikas ministrijai vismaz 10 miljonu eiro apjomā, uzņēmumiem iespējams saņemt atlaides uzņēmumu ienākuma nodoklim. 

 

Lasīt vairāk

Saeima pieņem grozījumus Komerclikumā

21.05.2015

Saeima pieņem grozījumus Komerclikumā – ieraksts par pamatkapitālu tiks pārrēķināts uz eiro automātiski, tomēr dokumenti būs jāiesniedz visiem uzņēmumiem


2015.gada 21.maijā Saeima galīgajā lasījumā apstiprināja Komerclikuma grozījumus, kas paredz kapitālsabiedrību (SIA, AS) pamatkapitāla pārrēķināšanu no latiem uz eiro, ja uzņēmums līdz nākamā gada 30.jūnijam neiesniegs izmaiņām nepieciešamos dokumentus. Vienlaikus būtiski uzsvērt, ka Komerclikuma grozījumi neatbrīvo kapitālsabiedrības no prasību izpildes par pamatkapitāla denomināciju – dokumenti, kas apliecina izmaiņas, ir jāiesniedz visām kapitālsabiedrībām.

 

Lasīt vairāk

Noskaidroti labākie skolēnu mācību uzņēmumi

22.05.2015

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajā Jauno uzņēmēju dienā 2015 tika noskaidroti šī mācību gada labākie Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU), labāk izstrādātie biznesa plāni  un labākie studentu Start-up programmas uzņēmumi valsts mērogā. 

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA