Aktualitātes

LTRK Zemgales reģiona padome: pašvaldībām jāsaņem daļa uzņēmuma ienākuma nodokļa

09.10.2015

Lai sekmētu pašvaldību ieinteresētību investoru meklēšanā un uzņēmējdarbības attīstībā, tām jānovirza daļa uzņēmuma ienākuma nodokļa (UĪN), pie tāda lēmuma ceturtdien, 8.oktobrī, kārtējā sēdē nonāca Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona padomes (ZRP) dalībnieki. Šis ZRP priekšlikums 9.oktobrī tiks skatīts LTRK Padomes sēdē, un visdrīzākais pēc tās arī virzīts kā ierosinājums valdībai nodokļu pārdalei.

 

Lasīt vairāk

LTRK organizētā uzņēmēju vizīte Singapūrā nes pirmos rezultātus

07.10.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) četru dienu vizītē kopā ar uzņēmēju delegāciju tikusies ar vadošajām Singapūras uzņēmēju organizācijām, kā arī apzinātas eksporta un sadarbības iespējas ar vietējā biznesa pārstāvjiem. Tāpat arī atklāts “Stenders” zīmola veikals vienā no centrālajiem tirdzniecības centriem Singapūrā. 

Lasīt vairāk

Baltijas Asamblejā vienojas, ka nepieciešams uzlabot Baltijas valstu kopējo eksportspēju

05.10.2015

Lai Baltijas valstu uzņēmumi spētu veiksmīgāk attīstīties un paaugstinātu eksportspēju, būtiski jāuzlabo sadarbība un informācijas aprite biznesa vidē, tādējādi nodrošinot lielu pasūtījumu izpildi, ko viena valsts atsevišķi, ierobežoto resursu un kompāniju izmēra dēļ, nespēj piedāvāt. Pie šāda secinājuma uzņēmēji un politiķi nonākuši Kauņā notiekošajā Baltijas Asamblejā, pārrunājot Krievijas sankciju sekas. 

Lasīt vairāk

LTRK biedri dosies uz Singapūru; paredzētas augsta līmeņa tikšanās

Lai paplašinātu savu biedru sadarbības un eksporta iespējas, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) delegācija piektdien, 2.oktobrī, dosies uz Singapūru. Paredzētas vairākas augsta līmeņa tikšanās, tostarp Singapūras Starptautisko tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā ari Singapūras Biznesa federāciju. Tāpat plānots apmeklēt nozīmīgāko ikgadējo dažādu nozaru pārstāvju izstādi.

Lasīt vairāk

LTRK delegācija tikusies ar ASV uzņēmumiem

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) piedalījušies augsta līmeņa uzņēmējdarbības dialoga ar Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru Amerikā, lai pārrunātu investīciju piesaistīšanu un eksporta iespējas loģistikas, banku un enerģijas jomās.

Lasīt vairāk

2016 OSLO BUSINESS FOR PEACE AWARDS

29.09.2015

2016 OSLO BUSINESS FOR PEACE AWARDS „Business Peace Award” ir augstākais apbalvojums, kas tiek piešķirts uzņēmējiem par īpaši izciliem sasniegumiem šajā jomā. Pieteikties var līdz 15.11.2015… Vairāk…

Lasīt vairāk

Pasākumi