Aktualitātes

LTRK: tiekoties ar ekonomikas ministra kandidātu pārrunāta valdības deklarācija

08.02.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome pirmdien, 8.februārī, tikās ar ekonomikas ministra kandidātu Arvilu Ašeradenu, pārrunājot topošā Ministru kabineta deklarāciju un vienojās par ikmēneša tikšanās nepieciešamību, lai diskutētu par aktualitātēm. 

Lasīt vairāk

LTRK aicina laikus pieteikties šī gada Uzņēmēju dienām reģionos

01.02.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas pašvaldības aicina uzņēmējus sekot līdzi informācijai un pieteikties laikus šī gada Uzņēmēju dienām Latvijas reģionos. Norisināsies četras “Uzņēmēju dienas 2016” un šogad tās tiks aizvadītas Latvijas labuma zīmē.

 

Lasīt vairāk

Pieteikumus LTRK eksporta apbalvojumiem esat aicināti iesniegt līdz 18.februārim

28.01.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau sesto gadu izsludina pieteikšanos eksporta apbalvojumiem – Krišjāņa Valdemāra balvai „Latvji, brauciet jūriņā!” un „Sprīdīša balvai.”

Lasīt vairāk

PwC un LTRK: jebkādām izmaiņām nodokļu sistēmā ir jābūt pārdomātām

26.01.2016

Ņemot vērā to, ka Pasaules bankas un PwC veiktā pētījuma Paying Taxes 2016 rezultāti ir raisījuši plašu diskusiju par nodokļu sistēmu kopumā, PwC un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) eksperti uzsver, ka jebkādām izmaiņām nodokļu sistēmā Latvijā ir jābūt pārdomātām un vērstām uz valsts un uzņēmumu konkurētspēju.

Lasīt vairāk

LTRK vienojies ar Latvijas Pašvaldību savienību par diskusijas uzsākšanu nodokļu jautājumos

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) uzsākusi diskusiju ar Latvijas Pašvaldības savienību (LPS) par nodokļu politiku valstī un pašvaldībās, ar mērķi panākt situāciju, kad pašvaldības ir ieinteresētas biznesa piesaistīšana un darbavietu nodrošināšanā. 

 

Lasīt vairāk

LTRK priekšlikumi Valdības Deklarācijai

21.01.2016

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) priekšlikumi valdības deklarācijai.

Lasīt vairāk

Pasākumi