Aktualitātes

Ministru prezidente Laimdota Straujuma pārrunās aktuālos jautājumus ar LTRK padomi

02.06.2015

Piektdien, 5.jūnijā, plkst. 9:00, notiks Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes tikšanās ar ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, lai runātu par tautsaimniecības attīstību, nodokļu politiku un citiem aktuāliem jautājumiem.

Lasīt vairāk

Pirmo reizi Latvijā notiks EUROCHAMBRES 117’ plenārā asambleja

02.06.2015

Pirmo reizi Latvijā notiks EUROCHAMBRES 117’ plenārā asambleja un biznesa forums, kur tiksies visu Eiropas un Centrālāzijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru vadītāji

 

 

Lasīt vairāk

LTRK pārstāvji pārrunā uzņēmējdarbības aktualitātes ar Eiropas Komisijas viceprezidentu

02.06.2015

Pirmdien, 1.jūnijā, Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji tikās ar Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentu darbavietu, izaugsmes, ieguldījumu un konkurētspējas jautājumos Jirki Katainens, lai uzklausītu ierosinājumus ekonomikas stimulēšanas jomā Eiropas Savienībā (ES), kā arī pārrunātu Latvijas problēmas.

Lasīt vairāk

Iespējas uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam

02.06.2015

12.jūnijā, piektdien, plkst. 13.00 viesnīcā „Wolmar” (Tērbatas iela 16a, Valmiera) tiks organizēts informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+”. 

Lasīt vairāk

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums

29.05.2015

Šī gada 10.jūlijā Rīgā norisināsies 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kura mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt zināšanu pārnesi un finanšu kapitāla piesaisti Latvijai. Aicinām Latvijas uzņēmējus izmantot iespēju līdz š. g. 9. jūnijam reģistrēties dalībai forumā par pazeminātu dalības maksu (“early bird” piedāvājums). Lai saņemtu plašāku informāciju un reģistrētos, dodieties uz saiti: www.ieguldilatvija.lv.

Lasīt vairāk

Uzņēmumu reģistrā varēs saņemt Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pakalpojumus

29.05.2015

No 2015.gada 1. jūnija Uzņēmumu reģistra Rīgas reģionālās nodaļas klienti, kuri apmeklēs iestādi klātienē, apmeklējuma laikā varēs izmantot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pakalpojumus: pieteikties personas apliecības (eID kartes) izsniegšanai, aktivizēt eParakstīšanas iespēju jau izsniegtā eID kartē un saņemt konsultācijas par eID kartes lietošanas iespējām.

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA