Aktualitātes

Aigars Rostovskis tikās ar Amerikas vēstnieku Eiropas Savienībā Entoniju Gardneru

Šodien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidentam Aigaram Rostovskim bija gods tikties ar Amerikas vēstnieku Eiropas Savienībā (ES) Entoniju Gardneru (Anthony Gardner), lai runātu par dažādiem uzņēmējdarbības videi aktuāliem jautājumiem. 

Lasīt vairāk

LTRK ir pret dārgu un pasaulē unikālu kases aparātu ieviešanu

29.06.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) iestājas par ēnu ekonomikas mazināšanu un uzskata, ka kases aprātu problemātiku iespējams atrisināt efektīvāk, tāpēc pašreiz izstrādātais Ministru kabineta (MK) noteikumu projekts “Noteikumi par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām” (Noteikumi) ir pārskatāms, jo nedos vēlamo rezultātu ēnu ekonomikas mazināšanā, bet uzliks pienākumu tirgotājiem Latvijā ieviest neadekvāti dārgus kases aparātus un sistēmas.   

Lasīt vairāk

LTRK ir pret grozījumiem, kas paredz valdes locekļu personisko finansiālo atbildību

25.06.2015

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir pret saeimas apstiprinājumiem likuma “Par nodokļiem un nodevām” grozījumiem, kas paredz valdes locekļu personisko finansiālo atbildību par juridiskas personas nodokļu parādiem.

Lasīt vairāk

Latvijas un Uzbekistānas uzņēmēji tiekas teletiltā

18.06.2015

Trešdien, 17.jūnijā, Latvijas lielākajā uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) telpās notika unikāla konference jeb teletilts par turpmāko sadarbību ar Uzbekistānu. Vienkopus tika pulcēti uzņēmēji un organizāciju pārstāvji, lai abpus ekrānam runātu par sadarbības iespējām un prezentētu savas kompānijas. 

 

Lasīt vairāk

LTRK tiekas ar Auces novada vadību, lai runātu par atbalstu uzņēmējiem

18.06.2015

11. jūnijā Auces novada pašvaldībā tika rīkota tikšanās ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvjiem. Pie mums viesojās Andris Vanags, LTRK valdes loceklis, Lienīte Caune, LTRK viceprezidente, eksperte nodokļu jautājumos un Ilze Brice, valdes padomniece reģionālajos jautājumos. LTRK pārstāvji pateicās Auces novada domes priekšsēdētājam Gintam Kaminskism par viņa izrādīto iniciatīvu šīs tikšanās organizēšanā.

Lasīt vairāk

Cienījamie LTRK biedri un klienti!

27.05.2015

Informējam Jūs, ka LTRK darba laiks Līgo svētku laikā ir sekojošs:

No 22.* līdz 24.jūnijam - brīvdienas *(darba diena pārcelta)

27.jūnijā – darba diena, darba laiks no plkst. 09.00 – 16.00

 

Lasīt vairāk

Pasākumi