Aktualitātes

LTRK Publisko pakalpojumu gada balvas pasniegšanas un Latvijas e-indeksa uzvarētāju apbalvošana

31.01.2015

Trešdien, 4.februārī, plkst. 16:00

 Kr.Valdemāra ielā 35, Rīga

(Latvijas Tirdzniecibas un rūpniecības kamera, Llielā zāle)

Lasīt vairāk

Preses konference 02.02.2015. plkst 11:00

29.01.2015

Ielūdzam Jūs uz preses konferenci, kurā tiks informēts par Uzņēmuma reģistra un partneru sadarbību e-vides attīstības veicināšanā un eParaksta izmantošanas iespējām uzņēmēju vidū.

Lasīt vairāk

Uzņēmumu reģistrs aktīvi virza uzņēmējus uz e-vidi

02.02.2015

No 2.februāra Uzņēmumu reģistra klienti, kuri apmeklē iestādi klātienē Rīga, Pērses ielā 2, apmeklējuma laikā varēs  pieteikties un saņemt virtuālo eParakstu un eParakstu viedkartē, kā arī nepieciešamības gadījumā sagatavot klienta datoru darbam ar elektroniskiem dokumentiem. eParaksta speciālisti apmeklētājiem arī sniegs informāciju par Uzņēmumu reģistra pakalpojumiem, ko uzņēmēji var saņemt attālināti, izmantojot eParakstu. Par to šodien medijus informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras(LTRK), Uzņēmumu reģistra, VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”(LVRTC) un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) preses konferencē.

 

Lasīt vairāk

Eksperti Valmierā spriedīs par meža nozares nozīmi reģionos un Latvijas konkurētspēju

28.01.2015

Šī gada 4.februārī plkst. 11.00 Valmierā, Vidzemes Augstskolā Cēsu ielā 4 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kopā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju (LKF) un Vidzemes Augstskolu (ViA) rīkos ekspertu diskusiju „Meža nozare un Latvijas ekonomiskā neatkarība”.

Lasīt vairāk

Publisko pirmā „Latvijas e-indeksa” rezultātus

27.01.2015

26. janvārī publiskoti pirmie „Latvijas e-indeksa” mērījumu rezultāti, kas raksturo pašvaldību un valsts iestāžu e-vides attīstības līmeni. Pašvaldību vidū augstākos rezultātus republikas nozīmes pilsētu grupā uzrāda Valmiera, lielo novadu grupā – Dobeles novads un mazo novadu grupā – Strenču novads. Savukārt starp valsts iestādēm ministriju grupā augstākie rezultāti ir Finanšu ministrijai un iestāžu grupā – VAS Ceļu satiksmes drošības direkcijai.

Lasīt vairāk

69,6% Latvijas iedzīvotāju neatbalsta mikrouzņēmumu nodokļa paaugstināšanu uz 11%

21.01.2015

“Kā rāda pētījumu centra SKDS veiktās Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti 69,6% aptaujāto neatbalsta š.g. 1.janvārī spēkā stājušos mikrouzņēmumu nodokļa palielinājumu no 9% uz 11%,” Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputātu uzmanību 21.janvāra sēdē vērsa Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA