Aktualitātes

LTRK plāno vērtēt Finanšu ministrijas profesionalitāti valsts budžeta veidošanas procesā

31.08.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) šodien prezidija sēdē vienojās, ka gadījumā, ja arī turpmāk netiks mainīts veids, kā (ne)tiek diskutēts un veidots nākamā gada valsts budžets, padomes darba kārtībā tiks iekļauts jautājums par Finanšu ministrijas profesionalitātes izvērtējumu saistībā ar valsts budžeta veidošanu. 

Lasīt vairāk

TOYP apbalvošanas ceremonijas TV translācija

28.08.2015

Aicinām noskatīties TOYP apbalvošanas ceremonijas TV translāciju, piedaloties Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Lasīt vairāk

Pieteikšanās sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Hiponia” valdes atlasei

28.08.2015

Informējam, ka valsts akciju sabiedrību "Privatizācijas aģentūra" ir uzsākusi tās īpašumā esošās sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Hiponia" (turpmāk — SIA „Hiponia") valdes 1ocekļu kandidātu atlases procedūru, kuras rezultātā ievēlēšanai amatā tiks atlasīti 3 valdes locekļi (viss valdes sastāvs)

Lasīt vairāk

LTRK piedalīsies Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomē budžeta veidošanas laikā

28.08.2015

Ministru kabinets vakar, 27.augustā, uzaicinājis sadarboties ar Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) ietvaros, kā arī NTSP Budžeta un nodokļu apakšpadomē, kamēr tiek gatavots un apspriests 2016.gada valsts budžets. 

Lasīt vairāk

Aicinām atteikties no solidaritātes sociāla nodokļa

26.08.2015

Lai arī ministru prezidente Laimdota Straujuma un valdība kopumā turpina uzstāt uz to, ka jāievieš solidaritātes sociālais nodoklis, lai gūtu papildu ieņēmumus valsts budžetā, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir kategoriski pret jauna darbaspēka nodokļa ieviešanu, uzskatot, ka līdzvērtīgus budžeta ieņēmumus iespējams gūt atsakoties atvieglojumiem par apgādības iespējas darbaspējīgiem pieaugušajiem. 

Lasīt vairāk

Latvijas uzņēmēja iekļuvusi Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20

20.08.2015

Biznesa žurnāls “Nordic Business Report” publicējis jaunāko Ziemeļeiropas biznesa sieviešu TOP 20, kur 20.vietā ierindota arī Latvijas pārstāve Ginta Cimdiņa. Žūrijā darbojās 23 locekļi no deviņām valstīm, tostarp Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājs Andris Ozols.

Lasīt vairāk

Pasākumi