Aktualitātes

Izvirzīti LTRK eksporta apbalvojumu – Kr.Valdemāra un Sprīdīša balva - finālisti

24.02.2015

Jau sesto gadu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) apbalvos labākos Latvijas eksportētājus, Krišjāņa Valdemāra balvu „Latvji, brauciet jūriņā!” pasniedzot pieredzes bagātam eksportētājam, savukārt „Sprīdīša” balvu – uzņēmumam ar lielisku eksporta potenciālu. Šogad Kr.Valdemāra balvu no aizvadītā gada laureāta – Rīgas Stradiņa Universitātes – saņems viens no 18 pretendentiem, savukārt „Sprīdīša” balvu – labākais no 8 „jaunajiem censoņiem” eksportā.

 

Lasīt vairāk

LTRK:ekonomikas izrāviena panākšanai nepieciešams konsekvents darbaspēka nodokļu samazinājums

19.02.2015

“Pieaugot nenoteiktībai eksporta tirgos un saasinoties starpvalstu konkurencei par investīciju piesaisti jaunu, labi apmaksātu darba vietu radīšanā, nav pieļaujama politiķu atkāpšanās no uzņēmējiem dotu un likumā nostiprinātu solījumu pildīšanas! Pirmais solis, kas sperams Latvijas ekonomikas sildīšanai – konsekvents iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmes samazinājuma turpinājums 2015.gadā¹, atvieglojot darbaspēka nodokļu slogu,” biedru viedokli pauž Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Lasīt vairāk

Aicinām dalīties ar labo praksi konferencē CSR IDEJU TIRGUS

18.02.2015

Šī gada 10.jūnijā Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros otro gadu rīkojam konferenci CSR ideju tirgus, kuras uzdevums ir iedrošināt uzņēmumus īstenot stratēģiskas un atbildīgas iniciatīvas. Pērn tā iedvesmoja vismaz 120 speciālistus īstenot stratēģiskas un atbildīgas iniciatīvas savā uzņēmumā.

Lasīt vairāk

LTRK notiks diskusija par tēmu “Prakšu kvalitāte, prakses vadītāju apmācības”

16.02.2015

2015.gada 19.februārī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas  Darba devēju konfederācija, Valsts izglītības satura centrs un konsultāciju uzņēmums Dynamic University turpina diskusiju ciklu Pāreja no profesionālās izglītības uz darba tirgu

Lasīt vairāk

Sākusies skates “ Gada labākā būve Latvijā 2014” otrā kārta

16.02.2015

Uzsākot skates „Gada labākā būve 2014” otro kārtu, žūrijas locekļi vērtēs iesniegtās būves dabā, apmeklējot katru būvi un vērtējot tās no dažādiem skatu punktiem. Žūrijas locekļi atzīst, ka 2014. gadā ir izbūvēti pietiekami daudz nopietnu būvju un darbs, kas tiks ieguldīts šo būvju izvērtēšanai otrajā kārtā būs ļoti apjomīgs. 

Lasīt vairāk

LTRK jau trešo gadu pasniegs apbalvojumu „Gada preču zīme”

13.02.2015

Godinot Latvijas uzņēmējus, kuri saskata rūpnieciskā īpašuma aizsardzības sistēmas radītās priekšrocības uzņēmumu ilgtermiņa konkurētspējas un produktivitātes paaugstināšanā, un veicinot Latvijas izcelsmes uzņēmējdarbības attīstību, Latvijas Republikas Patentu valde (Patentu valde) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau trešo gadu pasniegs apbalvojumu „Gada preču zīme”.

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA