Aktualitātes

Apbalvoti “Gada preču zīme” konkursa uzvarētāji

23.04.2015

Ceturtdien, 23. aprīlī, notika svinīga trešā konkursa “Gada preču zīme” apbalvošanas ceremonija, kurā tika paziņoti 2014. gada labāko preču zīmju īpašnieki. Latvijas Republikas Patentu valdes (PV) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) veidotais konkurss par godu Pasaules Intelektuālā īpašuma dienai tiek rīkots jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad tajā piedalījās vairāk nekā 100 Latvijas uzņēmumu.

Lasīt vairāk

LTRK: “Saeimas lēmums saglabāt mikrouzņēmumu nodokli 9% - apsveicams; bažas rada neziņa par

23.04.2015

“Saeimas lēmums 3.lasījumā atbalstīt mikrouzņēmuma nodokļa likmes saglabāšanu 9% apmērā, uzņēmējuprāt, ir apsveicams, tomēr bažas rada neziņa par nākotni – kādā apmērā tiks noteikta obligātā minimālā sociālā iemaksa par katru mikrouzņēmuma darbinieku un kurās nozarēs sīkbiznesa darbība tiks liegta,” atzīmē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

 

 

Lasīt vairāk

Apmeklē Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015!

23.04.2015

No 15. līdz 16.maijam laukumā pie Valmieras Kultūras centra jau 18.reizi norisināsies Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”. Izstādē savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieku no visas Latvijas. Šogad īpašais pasākuma viesis būs ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, kura piedalīsies Vidzemes Uzņēmēju dienu svinīgajā atklāšanā un darba diskusijās ar uzņēmējiem.

Lasīt vairāk

Uzņēmumu reģistrs aicina: „UZŅĒMĒJ, SAKĀRTO PAPĪRUS!”

23.04.2015

Komerclikuma aktuālie grozījumi paredz, ka SIA līdz 2015.gada 30.jūnijam Uzņēmumu reģistrā jāiesniedz dalībnieku reģistra pirmais nodalījums, savukārt pamatkapitāla pārreģistrācija eiro gan SIA, gan AS jāveic līdz 2016.gada 30.jūnijam. Lai uzņēmējiem šo procesu atvieglotu, Uzņēmumu reģistrs piedāvā virkni atbalsta pasākumu.

Lasīt vairāk

Aicinām pieteikties dalībai 3. Uzņēmēju sporta spēlēs!

08.04.2015

Aicinām pieteikties dalībai 3. Uzņēmēju sporta spēlēs, kas notiks 12.-14. jūnijā, atpūtas kompleksā „Lejastiezumi” (Rendas pagastā, Kuldīgas novadā)!

Sporta spēlēs būs: tradicionālie un netradicionālie komandu un individuālie sporta veidi, radošās darbnīcas nesportotājiem un izklaides bērniem, kā arī dejas un ballīte!

Reģistrācija dalībai līdz 1. jūnijam: http://ej.uz/uznemejuspeles2015

Vairāk: www.uznemejuspeles.lv

Lasīt vairāk

LTRK: atkāpes no likumā nostiprinātā darbaspēka nodokļu samazinājuma nav pieļaujamas!

31.03.2015

“Nav pieļaujama atkāpšanās no uzņēmējiem dotā un likumā¹ nostiprinātā solījuma – konsekventi turpināt iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) likmes samazināšanu 2016.gadā, atvieglojot darbaspēka nodokļu slogu - pildīšanas,” reaģējot uz finanšu ministra Jāņa Reira publiski pausto² biedru viedokli dara zināmu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) viceprezidente, nodokļu un nodevu eksperte Lienīte Caune.

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA