Aktualitātes

LIKTA 17.gadskārtējā konferencē "Eiropa 2020 – Latvijas sasniegumi un izaicinājumi"

26.11.2015

Aicinām piedalīties LIKTA 17.gadskārtējā konferencē "Eiropa 2020 – Latvijas sasniegumi un izaicinājumi", kas notiks šī gada 3. decembrī Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes ielā 55. Konferences eksperti izvērtēs nozares attīstības tendences, kā arī noteiks svarīgākos uzdevumus nākotnei. Konferences laikā notiks Latvijas IKT gada balvas „Platīna Pele 2015” apbalvošanas ceremonija, kas ir kļuvusi par nozares ikgadēju tradīciju.

Lasīt vairāk

LTRK pauž gandarījumu par deputātu atbildīgo rīcību MUN režīma jautājumos

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) pauž gandarījumu, ka šodien, 24.novembrī, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija pieņēmusi atbildīgu lēmumu un atteikusies no mikrouzņēmumu nodokļa režīma totālas sagraušanas, atsakoties no ieceres aizliegt sadarboties ar juridiskām personām un uz laiku atliekot nozaru saraksta ieviešanu.

Lasīt vairāk

LTRK atver pārstāvniecību Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā

23.11.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) atvērusi pārstāvniecību Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā, lai dotu jaunas eksporta iespējas Latvijas uzņēmējiem apgūt jaunu tirgu. 

 

Lasīt vairāk

LTRK vienojas ar premjeri par jaunas sarunas platformas veidošanu

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes locekļi piektdien, 20.novembrī, saldumu ražotāja “Skrīveru saldumi” telpās tikās ar ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, kura uzklausīja kritisko viedokli par dialoga trūkumu ar Finanšu ministriju, un vienojās, ka turpmāk reizi mēnesī notiks savstarpējas tikšanās, pieaicinot gan finanšu, gan citus atbildīgos ministrus, kā arī galvenos ierēdņus, lai runātu par tautsaimniecības attīstību, nodokļu politiku un citiem nozīmīgiem jautājumiem. 

Lasīt vairāk

Ministru prezidente tiksies ar uzņēmējiem

19.11.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) vadība piektdien, 20.novembrī, slēgtā sēdē tiksies ar ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, lai runātu par turpmāko sadarbības modeli starp koalīciju un organizēto biznesu. 

 

Lasīt vairāk

Finanšu ministrija ieplānojusi pilnībā iznīcināt mazo biznesu jau nākamgad

19.11.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir šokēta par Finanšu ministrijas (FM) kārtējo ierosinājumu saistībā ar mikrouzņēmumu nodokļu režīmu, piedāvājot neizdiskutētu ideju par to, ka turpmāk šie komersanti nevarēs sniegt pakalpojumus juridiskām personām. LTRK uzskata, ka šādi pilnībā tiks iznīcināts mazais bizness un radīta milzīga sociālā spriedze sabiedrībā. 

 

Lasīt vairāk

Pasākumi