Aktualitātes

Cienījamie LTRK biedri un klienti!

27.05.2015

Informējam Jūs, ka LTRK darba laiks Līgo svētku laikā ir sekojošs:

No 22.* līdz 24.jūnijam - brīvdienas *(darba diena pārcelta)

27.jūnijā – darba diena, darba laiks no plkst. 09.00 – 16.00

 

Lasīt vairāk

Stājas spēkā MK noteikumi par UIN atlaidēm investīciju projektiem virs 10 miljoniem eiro

26.05.2015

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera vērš uzmanību, ka stājušies spēkā Ministru kabineta (MK) izstrādātie noteikumi, kas paredz, ka iesniedzot investīciju projektus Ekonomikas ministrijai vismaz 10 miljonu eiro apjomā, uzņēmumiem iespējams saņemt atlaides uzņēmumu ienākuma nodoklim. 

 

Lasīt vairāk

Noskaidroti labākie skolēnu mācību uzņēmumi

22.05.2015

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajā Jauno uzņēmēju dienā 2015 tika noskaidroti šī mācību gada labākie Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU), labāk izstrādātie biznesa plāni  un labākie studentu Start-up programmas uzņēmumi valsts mērogā. 

Lasīt vairāk

LTRK ir neizpratnē par vēlmi atkāpties no vienošanās par IIN samazināšanu

20.05.2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) vadība pauž neizpratni par valdības ieceri nesamazināt iedzīvotāju ienākumu nodokli (IIN), kā tas bija noteikts ar likumu un nostiprināts līgumā vienojoties ar Finanšu ministriju. Uzņēmēji aicina valdību uz dialogu, lai runātu par izveidojušos situāciju un panāktu vienošanos par turpmāko nodokļu politiku.

Lasīt vairāk

LTRK iesniedz grozījumus Komerclikumā

15.05.2015

LTRK iesniedz atbildīgajai Saeimas komisijai grozījumus Komerclikumā, lai mazinātu bezjēdzīgos un kopumā miljonos mērāmos izdevumus uzņēmējiem un valstij, veicot pamatkapitāla pārveidošanu no latiem uz eiro!

Lasīt vairāk

Ēnu ekonomikas apjoms Latvijā nemazinās

13.05.2015

2014. gadā Latvijas ēnu ekonomikas apjoms, salīdzinot ar iepriekšējo gadu praktiski nav mainījies, savukārt Lietuvā un Igaunijā krītas, secināts šodien publiskotajā Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) Baltijas valstu ēnu ekonomikas indeksa pētījumā, kas veikts sadarbībā ar SEB banku.

Lasīt vairāk

Pasākumi

Nozares ziņas LETA