Aktualitātes

Aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”

24.05.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi aicina liepājniekus un pilsētas viesus apmeklēt “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”, kas norisināsies 27. un 28. maijā Liepājas Olimpiskajā centrā.

Lasīt vairāk

LTRK Kurzemes padome dosies uz Klaipēdu, lai tiktos ar vietējām biznesa organizācijām

Latvijas lielākās uzņēmēju organizācijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes padome piektdien, 20.maijā, dosies uz Klaipēdu Lietuvā, lai tiktos ar vietējām biznesa organizācijām, apmeklētu Klaipēdas Zinātnes un Tehnoloģiju parku, kā arī diskutētu par aktuāliem jautājumiem.LTRK Kurzemes padomes locekļi tiksies ar Klaipēdas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, lai diskutētu par nodokļu slogu, jaunu uzņēmumu dibināšanu, sadarbību ar izglītības iestādēm, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem. Pēc tam uzņēmēji apmeklēs Klaipēdas ostas terminālu.     

Lasīt vairāk

Līdz 20.maijam var reģistrēt komandu dalībai 4.UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒS

19.05.2016

Līdz 20. maijam iespējams pieteikt uzņēmuma komandu 4.UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLĒM! 10.-12.jūnijā, “Lejastiezumu” atpūtas kompleksā pie Usmas ezera vairāk nekā 50 uzņēmumu komandas ar līdzjutējiem un bērniem aizraujoši pavadīs laiku un sacentīsies par Latvijas sportiskākā uzņēmuma titulu! Pasākumu vada: Andris Bulis, sestdienas vakara ballītē: Intars Busulis & Abonementa orķestris. Programmā: vairāk kā 20 dažādas sporta disciplīnas, vairāk kā 15 dažādas aktivitātes bērniem un līdzjutējiem, atpūta pie dabas un izklaide piektdienas un sestdienas vakara ballītēs, pārsteigumi un vērtīgas balvas!

Lasīt vairāk

Uzņēmēji aicina valdību ēnu ekonomikas mazināšanā rīkoties pēc būtības

12.05.2016

Šodien, 12. maijā, Ēnu ekonomikas konferences ietvaros sabiedrībai tika prezentēts jaunais „Valsts iestāžu darba plāna projekts ēnu ekonomikas ierobežošanai 2016.-2020.”. Plānā, līdztekus Finanšu ministrijas apkopotajiem priekšlikumiem, iekļauti arī vairāki desmiti uzņēmēju un ekspertu izstrādātu priekšlikumu piecās nozīmīgākajās uzņēmējdarbības vidi ietekmējošajās jomās. Uzņēmēji un eksperti uzsver – ja ēnu ekonomikas mazināšanā vadība rīkosies pēc būtības un beidzot sakārtos arī „neērtās” jomas, ēnu ekonomiku iespējams mazināt daudz straujāk nekā par 1% gadā. Uzreiz pēc konferences plāna projekts tiks iesniegts apstiprināšanai ministru prezidenta vadītās Ēnu ekonomikas apkarošanas padomes 10.jūnija sēdē.

Lasīt vairāk

SSE Riga pētījums: 2015. gadā ēnu ekonomikas apjoms Latvijā ir nedaudz mazinājies

12.05.2016

2015. gadā Latvijas ēnu ekonomikas apjoms, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir nedaudz mazinājies, savukārt Lietuvā un Igaunijā ir bijis neliels ēnu ekonomikas apjoma pieaugums, secināts šodien publiskotajā Rīgas Ekonomikas augstskolas (SSE Riga) ikgadējā Baltijas valstu ēnu ekonomikas pētījumā. 

 

Lasīt vairāk

LTRK Transporta infrastruktūras komiteja ar satiksmes ministru pārrunā nozares attīstību

12.05.2016

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un tās Transporta infrastruktūras komitejas vadība šodien tikās ar satiksmes ministru Uldi Auguli, lai iepazīstinātu ar komitejas izstrādātajām Transporta un loģistikas infrastruktūras pārvaldības pamatnostādnēm un pārrunātu nozares attīstību ilgtermiņā. 

Lasīt vairāk

Pasākumi