Pārlekt uz galveno saturu

Piedāvājam kvalitatīvus T-kreklus ar apdruku un jebkura veida pludmales, uzņēmumu, pašvaldību, komandu un individuālos karogus.
Izstrādājam oriģinālus un gaumīgus dizaina risinājumus, kā arī apdrukājam tekstilu ar Jūsu iesūtītajiem dizainiem.

LTRK BIEDRIEM piedāvājam 20% atlaidi T-kreklu apdrukai & karogu izgatavošanai

E-mail: alina.ledina@ra.lv
T: +371 29847974

Piedāvājam visplašāko markīžu un fasādes žalūziju izvēli. www.motiva.lv

SIA “MikroKods” sniedz realitātes 3D modelēšanas pilna cikla pakalpojumus – no datu iegūšanas līdz praktiskai pielietošanai derīga digitāla 3D modeļa nodošanai klientam.
Realitātes 3D modelēšanas pielietojumi:
Apskatīšana - Apskatīšanas praktiskās lietošanas piemēri ir grūti pieejamu būvju daļu vizuāla apsekošana modelī.
Mērīšana - ēku galveno izmēru un būvapjomu noteikšana.
Monitorings - Veicot viena un tā paša objekta (vai teritorijas) atkārtotu 3D modelēšanu, iegūst ziņas par tā izmaiņām laika gaitā.

Viesnīcu tīkls RIXWELL Hotels piedāvā semināru telpas 7 dažādās viesnīcās, kas atrodas Rīgā un Bauskā. Telpas pieejamas no 29m2 - 118m2 , kas spēj nodrošināt ietilpību pat līdz 120 personām. Klientiem piedāvājam izstrādātus speciālus piedāvājumus kafijas pauzēm kā arī grupu maltītēm.
Nodrošinām papildus nepieciešamo tehnisko aprīkojumu.
Veicot semināru telpu rezervējumu, piedāvājam izdevīgas cenas viesu izmitināšanai.

Veicot rezervējumu un atsaucoties uz atlaides kodu LTRK, biedriem piedāvājam iespēju saņemt -10% atlaidi zāles īres dienas cenai.

Piedāvājam viesnīcā Porto Resort semināra telpām 20% atlaidi no standarta cenas!

Rezervē telpas sūtot epastu - sales@porthotel.lv

Mēs parūpēsimies par Jūsu reklāmas materiālu vizuālo noformējumu un kvalitatīvām izdrukām (vizītkartes, veidlapas, skrejlapas, plakāti, brošūras, katalogi, dāvanu un atlaižu kartes, birkas, ielūgumi, apsveikuma kartiņas, uzlīmes)

Piedāvājam izstrādāt Jūsu korporatīvajam tēlam atbilstošus reklāmas dizaina risinājumus, nodrošinām kvalitatīvu druku arī Jūsu iesniegtajiem dizainiem.

LTRK BIEDRIEM 20% atlaide reklāmas un reprezentatīvo materiālu drukai.

E-mail: alina.ledina@ra.lv
T: +371 9847974

Visizdevīgākā nelaimes gadījumu apdrošināšana ir LTRK biedriem! Sadarbībā ar AAS BTA un brokeru sabiedrību Investimus esam izstrādājuši ļoti izdevīgu cenu gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, neatkarīgi no uzņēmējdarbības veida!

Ar 17 gadu pieredzi nodrošina pilnu juridisko pakalpojumu klāstu komerctiesībās gan Latvijā, gan sadarbībā ar advokātu biroju Motieka & Audzevičius Lietuvā un advokātu biroju TARK Igaunijā.
LTRK biedriem īpašais piedāvājums:
• iepazīšanās juridiskā palīdzība - pirmā 1,5h bezmaksas.
• turpmākā juridiskā palīdzība – 15% atlaide stundas likmei.
Informācija saziņai par piedāvājuma izmantošanu:
lūdzam norādīt atsauci – biedrs-biedram
e-pasts: vigo.krastins@skdz.lv

Piedāvājam publicēt darba sludinājumus portālā teirdarbs.lv, kā arī realizēt personāla atlases projektus, atrodot un uzrunājot jūsu vajadzībām piemērotus kandidātus.

Kāpēc #teirdarbs?
Ietekmīgākais nozares zīmols sociālajos tīklos (zimolutops.lv dati)
Izdevīgākā pakalpojuma cenas/vērtības attiecība nozarē
Ātra un individuāla apkalpošana
Plašas iespējas individuāliem risinājumiem

LTRK biedriem piedāvājam 25% atlaidi, pirmo reizi izmantojot mūsu pakalpojumus, kā arī 15% pastāvīgu atlaidi pakalpojumiem, turpinot sadarbību.

ITSM Delivery atradīs talantīgu IT speciālistu jūsu biznesa vajadzībām, vai tas būtu viens programmētājs pāris stundu darbam vai komanda vairāku gadu projektam.

Mēs piedāvājam ārpakalpojuma (out-staffing) darbiniekus jebkura Jūsu IT projekta vajadzībām. ITSM Delivery nodrošinās to, ka Jūsu uzņēmums iegūs pašu piemērotāko darbinieku, un Jūs varēsiet samazināt HR un citas izmaksas.

Priecājamies paziņot Jums mūsu jaunumus!
Pēc stabila reģionālā nostiprināšanās perioda mēs esam veikuši stratēģisku soli un paplašinājušies Skandināvijas tirgus iekarošanai.