Pārlekt uz galveno saturu

Biedru piedāvājumi

Šā gada 23.augustā Biznesa brokastu semināra 10.sērijā pastāstīsim par to, kā izvairīties no negodīgiem darījuma partneriem. Atklāsim veiksmīgu darījumu procesu un sniegsim padomus komerctiesību, kā arī nodokļu jomā.

Seminārs ir paredzēts dažāda mēroga uzņēmējiem, nodaļu vadītājiem, it sevišķi ražošanas, tirdzniecības, transporta un pārtikas nozares pārstāvjiem.

Pasākumā diskutēsim par divām apakštēmām:

PADOMI DROŠU DARĪJUMU VEIKŠANĀ. Diskusiju vadīs BDO Law jurists Toms Bordāns:

MBIT SIA piedāvā 30% atlaidi programmēšanas pakalpojumiem Microsoft Dynamics AX sistēmā! (Standarta pakalpojuma cena 55 eur/h)

Programmēšanas pakalpojumā ietilpst koda rakstīšana un testēšana saskaņā ar prasībām.

MBIT SIA ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā, kas vairāk kā 10 gadus specializējas grāmatvedības un biznesa vadības sistēmas Microsoft Dynamics AX ieviešanā un apkalpošanā, piedāvājot programmatūru, pakalpojumus un atbalstu klientiem Latvijā un Eiropā. Esam profesionāla komanda ar pieredzi un izpratni par dažādām biznesa nozarēm.

SIA NKB sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar projektu izstrādi ES struktūrfondu līdzekļu piesaistei, sniedz palīdzību Jūsu biznesa ideju realizācijā, saņemot programmas Horizont 2020 apakšprogrammas MVU instrument naudas līdzekļus , ka arī specializējas konsultācijas pakalpojumu sniegšanā inovatīvā biznesa attīstībai, biznesa plānu izstrādē.
www.nkb-projekts.lv
nkb@nkb-projekts.lv
+37129563974

RĪGA | 19.09.2018 | TALLINK HOTEL RIGA

Par HR aktualitātēm un izaicinājumiem, veiksmes stāstiem, par to, kā veiksmīgāk piesaistīt un iesaistīt darbiniekus, kā netradicionāli realizēt šķietami ikdienišķo, par paaudžu satikšanos uzņēmuma vidē.

5 NOMINĀCIJAS | 18 UZŅĒMUMI | 21 PIEREDZES STĀSTS

Nekādas teorijas, tikai praksē pierādīti pieredzes stāsti.

ATNĀC UN IEGŪSTI IDEJAS VISLABĀKAJAM RISINĀJUMAM
TIEŠI TAVAM UZŅĒMUMAM!

Informācija: https://www.darbadevejadns.lv/

Piedāvājam kvalitatīvus T-kreklus ar apdruku un jebkura veida pludmales, uzņēmumu, pašvaldību, komandu un individuālos karogus.
Izstrādājam oriģinālus un gaumīgus dizaina risinājumus, kā arī apdrukājam tekstilu ar Jūsu iesūtītajiem dizainiem.

LTRK BIEDRIEM piedāvājam 20% atlaidi T-kreklu apdrukai & karogu izgatavošanai

E-mail: alina.ledina@ra.lv
T: +371 29847974

Viesnīcu tīkls RIXWELL Hotels piedāvā semināru telpas 7 dažādās viesnīcās, kas atrodas Rīgā un Bauskā. Telpas pieejamas no 29m2 - 118m2 , kas spēj nodrošināt ietilpību pat līdz 120 personām. Klientiem piedāvājam izstrādātus speciālus piedāvājumus kafijas pauzēm kā arī grupu maltītēm.
Nodrošinām papildus nepieciešamo tehnisko aprīkojumu.
Veicot semināru telpu rezervējumu, piedāvājam izdevīgas cenas viesu izmitināšanai.

Veicot rezervējumu un atsaucoties uz atlaides kodu LTRK, biedriem piedāvājam iespēju saņemt -10% atlaidi zāles īres dienas cenai.

Piedāvājam viesnīcā Porto Resort semināra telpām 20% atlaidi no standarta cenas!

Rezervē telpas sūtot epastu - sales@porthotel.lv

Visizdevīgākā nelaimes gadījumu apdrošināšana ir LTRK biedriem! Sadarbībā ar AAS BTA un brokeru sabiedrību Investimus esam izstrādājuši ļoti izdevīgu cenu gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, neatkarīgi no uzņēmējdarbības veida!

Piedāvājam publicēt darba sludinājumus portālā teirdarbs.lv, kā arī realizēt personāla atlases projektus, atrodot un uzrunājot jūsu vajadzībām piemērotus kandidātus.

Kāpēc #teirdarbs?
Ietekmīgākais nozares zīmols sociālajos tīklos (zimolutops.lv dati)
Izdevīgākā pakalpojuma cenas/vērtības attiecība nozarē
Ātra un individuāla apkalpošana
Plašas iespējas individuāliem risinājumiem

LTRK biedriem piedāvājam 25% atlaidi, pirmo reizi izmantojot mūsu pakalpojumus, kā arī 15% pastāvīgu atlaidi pakalpojumiem, turpinot sadarbību.

ITSM Delivery atradīs talantīgu IT speciālistu jūsu biznesa vajadzībām, vai tas būtu viens programmētājs pāris stundu darbam vai komanda vairāku gadu projektam.

Mēs piedāvājam ārpakalpojuma (out-staffing) darbiniekus jebkura Jūsu IT projekta vajadzībām. ITSM Delivery nodrošinās to, ka Jūsu uzņēmums iegūs pašu piemērotāko darbinieku, un Jūs varēsiet samazināt HR un citas izmaksas.

Priecājamies paziņot Jums mūsu jaunumus!
Pēc stabila reģionālā nostiprināšanās perioda mēs esam veikuši stratēģisku soli un paplašinājušies Skandināvijas tirgus iekarošanai.