Pārlekt uz galveno saturu

Aprīlis

13 Kas es esmu un kāds es esmu, kāpēc es tāds esmu un ko tagad ar to darīt? CILVĒKA SPĒKA AVOTS

Kas es esmu un kāds es esmu, kāpēc es tāds esmu un

ko tagad ar to darīt?

 

Dotajā brīdī ir ļoti daudz informācijas, kas fragmentāri pastāsta par veselības atsevišķiem kritērijiem, par attiecībām, par dzīves jēgu.

No informācijas apjoma ir jāsaliek “puzle” , lai ir vieglāk orientēties tajā un atrastu piemērotāko priekš sevis.

Cilvēkam, kam nav iekšējā konflikta vai tas ir iespējami minimizēts, apkārt notiekošo uztver adekvāti, var ieraudzīt situācijas realitāti un nianses. Viņš  var apzināti darboties, kontaktēties ar līdzcilvēkiem un vadīt savu dzīvi.

 

Seminārā runāsim par:

 

Cilvēka veselības 4 līmeņi:

Fiziskais līmenis - no kā atkarīgs, vajadzības, kā harmonizēt

Sociālais līmenis – dzīves posmi, lomas, vajadzības, attiecības attīstošā dialogā

Intelektuālais līmenis – veiksmīgo cilvēku 7 prasmes, mērķi

Garīgais līmenis - veseluma sastāvdaļas dzīve

 

Ieguvumi: zināšanas par cilvēka veselības 4 līmeņiem, lai apzinātos sevi un savu pieredzi, emocionāli netiktu ierauts konfliktā un spētu praktiski norobežot sevi no dzīves situācijas.

Semināru vada: Viktorija Portere: sertificēta praktizējoša mediatore, zvērināta advokāte, sertificēta praktiskā psiholoģe, sertificēts pedagogs. Veic mediācijas ģimenes lietās, papaudžu lietās, civillietās, biznesa mediācijas. Seminārus un lekcijas vada kopš 2012.gada dažādās organizācijās, mācību iestādēs u.c.

 

Semināra norises laiks: plkst. 13:00-15:00

 

Dalības maksa:

 

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: http://ej.uz/CSA_220318

27 Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018
Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018

LTRK sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018”, kas notiks 27. un 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

Šogad pasākums būs īpašs, jo “Uzņēmēju dienas Zemgalē” atzīmēs piekto gadskārtu.  Ar katru gadu izstāde kļūst daudzveidīgāka un saturiski bagātāka, pulcējot lielu skaitu dažādu nozaru uzņēmējus, kas iepazīstina apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem savā nozarē. Pasākumu ik gadu apmeklē aptuveni 10 000 interesenti no Jelgavas un visa Zemgales reģiona. Tāpat klātesošo vidū kā ierasts ir arī novadu pārstāvniecību vadītāji  un citas amatpersonas, kuras ne tikai informē par aktualitātēm uzņēmējdarbībā, bet arī piedalās diskusijās, lai veidotu atgriezenisko saikni ar ikvienu dalībnieku.

Tāpat kā iepriekš, arī šogad “Uzņēmēju dienās Zemgalē” paredzēta plaša programma, kuras ietvaros notiks izstāde, biznesa forums, kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus, kā arī daudzveidīgas kultūras un kustības “Latvijas labums” aktivitātes. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz īpašs uzsvars tiks likts uz “nākotnes darbinieku” iespējām, tāpēc uzņēmēji aicināti sevi prezentēt kā kompetentus un zinošus darba devējus.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš: “Jelgavas pilsētā mērķtiecīgi strādājam uzņēmējdarbības atbalstam, īpaši jaunajiem uzņēmējiem. Jelgavā jaundibināto un likvidēto uzņēmumu bilance ir labākā valstī. Nodrošinām uzņēmumu darbinieku apmācību, piedāvājam nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus, regulāri organizējam tikšanās ar uzņēmējiem, kur tiek apzinātas problēmas. Pilsētai ir ļoti būtiskas jaunas darbavietas, un mūsu pienākums ir saglabāt balansu starp jaunu objektu ienākšanu un esošās pilsētvides kvalitātes saglabāšanu. Kopumā pilsētā uzņēmējdarbības vide sakārtojas, tā kļūst konkurētspējīgāka, Jelgava ir Zemgales uzņēmējdarbības centrs. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka “Uzņēmēju dienu Zemgalē” tradīcija jau piekto gadu uz Jelgavu atved tik daudz un dažādu nozaru uzņēmējus.”

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, kurš “Uzņēmēju dienās Zemgalē” komersantiem ir līdzās kopš pasākuma pirmsākumiem, stāsta: “Uzņēmuma efektivitāte nav balstīta vien uz veiksmīgi izveidotu produktu, bet gan uz dažādu faktoru kopumu, tostarp spēju pielāgoties jauniem apstākļiem, pras mi veiksmīgi dibināt noderīgus kontaktus, kā arī būt zinošiem līderiem darba ņēmēju acīs.”

Ikviens uzņēmējs tiek aicināts savu dalību pieteikt, rakstot uz e-pastu ilze.brice@chamber.lv vai zvanot pa tālr. 29141693.