Pārlekt uz galveno saturu
07 Kāpēc uzņēmuma Preses relīzes žurnālisti izmet pat nelasot ? KOMUNIKĀCIJU DIENA

 

Kāpēc uzņēmuma Preses relīzes žurnālisti izmet pat nelasot ?

 

Žurnālisti ir lecīgi, nekompetenti, pavirši un „nedomā valstiski.

 Visi žurnālisti ir pērkami un strādā „kāda interesēs”.... ja kaut reizi esat sevi pieķēris pie šādas domas – Jums ir bijusi rūgta pieredze ar presi, kura nevēlas vai pat atsakās publicēt Jūsu uzņēmuma sagatavoto preses relīzi.

 

    TV un radio žurnālists Ansis Bogustovs  ir gatavs izskaidrot preses  (ne)loģiku un nepārkāpjot “preses brīvības” trauslo robežu izskaidrot – kā (ne)rakstīt saturīgus paziņojumus presei un caur to nonākt preses slejās.

 

    Īpaši aktuāls šis seminārs būs tiem komersantiem, pašvaldību un nevalstisko organizāciju darbiniekiem, kuri realizējot ES un citu fondu programmas saskarās ar pretrunām par „naudas devēja” prasībām pēc projektu publicitātes un „prese brīvības” dotās  redakcionālās iespējas nepublicēt informāciju par jebkuru projektu. 

 

Seminārā runāsim par

 

1. Kas ir „tukša” preses relīze, jeb kā „ieinteresēt” žurnālistu;

2. Kas ir „neparastie rakursi“, kurus var atrast jebkurā notikumā;

3. Vai ir godīgi pārspīlēt savus nopelnus, lai „noķertu“ preses uzmanību?

4. Vai tiešām  žurnālisti firmu preses relizes novirza uz reklāmas nodaļu?

 

Eksperts:  Ansis Bogustovs bijis gan LTV korespondents gan Maskavā gan  Briselē. Strādājis LTV Ziņu dienestā un šobrīd kā LTV žurnalists un  neatkarīgais producents. Strādā dažādu TV un radio programmu izveidē. Ansis Bogustovs ir vienīgais žurnālist kurš 7 gadus veidojis  LTV raidījumu „Eirobusiņš“un moderējis neskaitāmas konferences un uzkrājis kolosālu pieredzi tieši ES fondu jautājumos.

 

Seminārs tiek organizēts saskaņā ar EDIC projektu.

 

Semināra norises laiks: plkst. 13:00 - 15:00

 

Dalība BEZMAKSAS.

 

 

Reģistrācija: http://ej.uz/KD_071117