Pārlekt uz galveno saturu
14 Seminārs „Iebildumi un atrunas, kā tos atpazīt un kā rīkoties”, Liepāja

Ikviens dzīvē ir saskāries ar brīdi, kad, pēc sarunā izteikta piedāvājuma vai priekšlikuma, tiek saņemts iebildums, atteikums vai atruna. Šādā brīdī nav viegli atrast pavedienu sarunas turpināšanai. Bieži sākam taisnoties un meklēt pareizos vārdus. Ir vēlme argumentēt savu viedokli, bet sanāk uzsākt strīdu, kas nepalīdz labām attiecībām.

Ko darīt šādās situācijas? Kāpēc rodas iebildumi? Kā tikt galā ar stresu, kurš parādās? Kā atrast labāko argumentu? Kā to pasniegt, lai otra puse sadzird?

Atbildes meklēsim Europe Direct informācijas centra Liepājā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes nodaļas rīkotajā seminārā „Iebildumi un atrunas, kā tos atpazīt un kā rīkoties”, 14.novembrī, plkst.14.00, Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē.

Seminārā runās par:

  • iemesliem, kādēļ rodas iebildumi; 
  • teikuma struktūru efektīvam darbam ar iebildumu;
  • biežāk sastopamiem iebildumiem un atbildēm uz tiem;
  • kā atrast labāko argumentu.

Lūgums pieteikties līdz 12.11.2017. https://goo.gl/forms/EEH74PFpOonWcOA43 vai pa tālr. 63429019

Eksperts: Vilnis Brēmanis ir Training Lab izaugsmes treneris vadītprasmes, pārdotprasmes, efektīvas komunikācijas, klientu apkalpošanas, komandas veidošanas jomās. Apmācības vada kopš 2001. gada.

V.Brēmanis:

“Būtiski, lai no semināra dalībnieks aiziet ne tikai ar jautrā, atvērtā, atbalstošā vidē iegūtām jaunām zināšanām, bet arī ar praktiskām prasmēm, kā šīs zināšanas pielietot ikdienas darbā” – šo pārliecību ievērot darbos Vilni mudina ne vien misijas apziņa, bet arī paša pieredze.