Pārlekt uz galveno saturu
18 Tā strādās datu aizsardzība rītdien – kādas izmaiņas paredz jaunā Vispārīgā datu aizsardzības regula un kā sagatavoties tām! Labas prakses biznesa skola

 Tā strādās datu aizsardzība rītdien – kādas izmaiņas paredz jaunā Vispārīgā datu aizsardzības regula un kā sagatavoties tām!

 

    2016. gadā tika pieņemta un spēkā stājās Eiropas Parlamenta un Padomes 2016.gada 27.aprīļa regula (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Pēc nepilna gada – 2018. gada maijā – visiem Latvijas uzņēmumiem un iestādēm būs jānodrošina savas rīcības atbilstība šai regulai.

Līdz ar to pavisam nedaudz laiks ir palicis, lai sagatavotos Vispārīgās datu aizsardzības regulas ievērošanai, un, ņemot vērā, ka regula paredz daudzus jaunus pienākumus, ir pēdējais brīdis uzsāk šo sagatavošanos.

Seminārā runāsim par:

  1. Būtiskākās izmaiņas, jaunie pienākumi, kurus paredz Vispārīgā datu aizsardzības regula
  2. Pamatprincipi, pamata soļi, kā sagatavoties šīs regulas ievērošanai
  3. Uzmanību veltīsim un stāstīsim gan par juridiski un organizatoriski, gan par tehnoloģiski veicamām sagatavošanās aktivitātēm.

Eksperti: Sanita Pētersone, KPMG Zvērinātu advokātu biroja vecākā juriste.

Sanitai ir 10 gadu pieredze datu aizsardzības jomā, kas iegūta, vairākus gadus strādājot Datu valsts inspekcijā, kā arī KPMG ZAB nodrošinot datu aizsardzības pakalpojumus, tai skaitā novērtējot datu aizsardzības stāvokli, konsultējot un pasniedzot seminārus komersantu, valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, kā arī ieviešot Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības.

Kaspars Iesalnieks, KPMG Baltics SIA, IT risku un vadības konsultāciju pakalpojumi

Kaspars ir strādājis IT nozarē vairāk nekā 5 gadus – veicot IT auditus, IT drošības auditus, IT stratēģijas izstrādi un sniedzis citas ar IT saistītas vadības un riska konsultācijas. Kaspars ir sertificēts speciālists informācijas sistēmu auditā, informācijas drošības pārvaldīšanā un informācijas drošības ielaušanās testēšanā. Pēdējā gada laikā Kaspars aktīvi ir iesaistījies jaunās Vispārīgās datu aizsardzības regulas ieviešanas projektos.

Norises laiks: plkst. 15:00-17:00

DALĪBAS MAKSA:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15.00 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 45.00 + PVN / personai

Reģistrācija: http://ej.uz/LPBS_180717