Pārlekt uz galveno saturu
21 Ikgadējās pārrunas ar personālu

Semināru cikls "Personāla vadība 360"

Rēģistrācija: http://ej.uz/HR_210417

Ikgadējās pārrunas ar personālu ir vadītāja rīks, kura pielietošana svārstās no sasteigtas kopā aizpildītas anketas līdz būtiskam un efektīvam procesam, kas veiksmīgi papildina citus vadības sistēmas elementus. Sarunas fokusēsies uz pilnvērtīgu pārrunu pamatelementiem un prasmēm, kas ļauj mums izmantot ikgadējo pārrunu potenciālu pilnvērtīgi un izvairīties no kļūdām.

Apskatāmās tēmas:
1. Ikgadējo pārrunu vieta vadības procesu kontekstā
2. Snieguma vērtējums: kas un kā vērtē, kādas kļūdas ir pārāk vienkārši pieļaut
3. Dialoga nozīme: kāpēc darbiniekam grūti runāt un vadītājam - klausīties
4. Atgriezeniskās saites sniegšana un uztveršana, un ko darīt ar hamburgeriem šajā kontekstā?
5. Individuālie motivācijas faktori un mērķu formulēšana

Eksperts: Anatolijs Peškovs
Training Lab treneris, pieredzējis līderis un vadītāju prasmju attīstības eksperts ar specializāciju vadītprasmēs, stratēģiskās plānošanas un komandu attīstības jomās.
EMBA grādu (personāla attīstībā) ieguvis no Stokholmas Ekonomikas augstskolas, zināšanas ekonomikā un projektu vadībā – Apvienotajā Vīnes Institūtā un Bredfordas universitātē, datorzinātņu maģistra grādu - Rīgas Tehniskajā universitātē.
Apmācību fokusa jomas ir līderība, komandu attīstīšana un projektu vadība, kā arī individuālais mentorings vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem. Ir pieredzējis Power of Leadersip biznesa simulāciju spēles moderators.
Ir daudzpusēja pieredze Nordea Bank veiksmīgā attīstībā Baltijas reģionā tās valdes sastāvā, kā arī pieredze starptautiskās līderu apmācībās un biznesa procesu pārveidošanā. Praktisko pieredzi ieguvis strādājot arī LR Ekonomikas ministrijā, Norvik bankā, Rīgas Tehniskajā universitātē.
Vada apmācības latviešu, krievu un angļu valodās. Klientu starpā ir Bite Latvija, Viasat, Latvenergo, Atea Global Services, Drogas, Sadales Tīkli, Nordea Bank AB, Latvijas Valsts Meži un citi.

Dalības maksa:
LTRK biedriem – vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN, potenciālajiem biedriem EURO 42,60 + PVN

Kontaktpersona: Jānis Tilibs, 26942631, janis.tilibs@chamber.lv