Pārlekt uz galveno saturu
26 Seminārs „Biznesa kultūra un uzņēmējdarbības iespējas Indijā”, Daugavpilī

REĢISTRĀCIJA: https://goo.gl/forms/9fuTHF6Gkls5iUKL2

 

Indija ir septītā lielākā valsts pasaulē pēc platības un otra lielākā valsts pēc iedzīvotāju skaita. Valsts ātrā ekonomiskā attīstība un politiskā ietekme ir izvirzījusi Indiju par vienu no galvenajiem spēlētājiem pasaulē, nerunājot par to, ka tā ir viena no nozīmīgākajiem spēlētājiem dinamiski augošā Āzijas reģionā.

Daudzi cilvēki Latvijā kādu dienu gribētu tur aizbraukt, un vēl vairāk cilvēku saka, ka „nekad” tur nedosies. Par šo valsti izskan daudz pretrunīgas informācijas: gan par bīstamām lietām, kas tur sagaida ceļotājus, gan par valsts lielumu, biznesa iespējām, augošo patērētāju tirgu un valsts skaistumu, tūrisma un citām iespējām.

Kas tad īsti ir Indija? Vai tā tiešām ir tik ”bīstama, neprognozējama un korumpēta”, kas bieži izskan masu medijos, vai tā ir valsts ”ar milzīgu potenciālu biznesa attīstībai priekš visas pārējās pasaules”, kā apgalvo citi cilvēki?

Semināra laikā lektore, kas nodzīvoja šajā valstī vairākus gadus, padalīsies ar savu redzējumu par sekojošām tēmām:

1) Stereotipi par Indiju un vai visi no tiem atbilst realitātei.

2) Biznesa kultūra Indijā.

3) Ar ko sākt, uzsākot sadarbību ar šīs valsts pārstāvjiem.

4) Kāpēc uzņēmējdarbība Indijā var neizdoties.

5) Indijas priekšrocības.

6) Kur un kā var vairāk uzzināt par Indiju un iespējām, ko piedāvā šī valsts.

 

Eksperte:

Tatjana Titareva ir starptautisko projektu un biznesa attīstības vadītāja ar 10 gadu darba pieredzi privātajā, valsts un nevalstiskajā sektorā Latvijā un ārzemēs. Viņa sāka savu karjeru kā analītiķis amerikāņu uzņēmumā Gerson Lehrman Group (GLG) Njūdelī, Indijā, kur bija atbildīga par biznesa attīstību Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Baltijas valstīs un Kazahstānā. Vēlāk Tatjana strādāja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā kā ārlietu daļas eksperte un tad – starptautisko projektu nodaļas vadītāja. Šobrīd Tatjana strādā kā pasniedzēja un konsultante starpkultūru komunikācijas un biznesa attīstības jautājumos ārzemēs, kā arī vada seminārus un lasa lekcijas par biznesa kultūru Indijā, Ķīnā un bijušajās PSRS valstīs: Krievijā, Baltkrievijā, Gruzijā, Ukrainā, Armēnijā u.c. Tatjanas pirmā izglītība ir uzņēmējdarbības vadībā un otrā - sabiedrības pārvaldē. Tatjana ir biedrs sieviešu-uzņēmēju organizācijā "Līdere".