Pārlekt uz galveno saturu

Filmas "The Human Face of Big Data" vienīgais seanss Latvijā, un diskusija: Big Data biznesa izaugsmei

31 Filmas "The Human Face of Big Data" vienīgais seanss Latvijā, un diskusija: Big Data biznesa izaugsmei

Filma The Human Face of Big Data vēsta par aktuālo šodien - pasaule virzās kvalitatīvas datu apstrādes virzienā un ir jāatrod veidi kā datiem likt strādāt savā labā. Meklējot likumsakarības datos, var atrast risinājumu ne tikai biznesā, bet arī šķietami nerisināmām situācijām - kā veselības aprūpē vai pilsētvidē. 

Uzreiz pēc filmas sekos paneļdiskusija, kurā datu vizualizācijas un apstrādes speciālisti, lielo uzņēmumu pārstāvji un datu eksperti centīsies noskaidrot, kādas ir BigData radītās iespējas vairot pozitīvas inovācijas biznesa izaugsmei. Mēģināsim atrast konkrētus risinājumus, kurus var piedāvāt publiskais un privātais sektors.

PROGRAMMA:
10:00 – 11.10 filma The Human Face of Big Data

11:10 – 11.40 paneļdiskusija – Big Data biznesa izaugsmei
Diskusijas dalībnieki:
Gatis Romanovskis Lattelecom Biznesa klientu daļas vadītājs.
Ivo Krievs ZAB "Strapcāns un Krievs"/ SK LAW partneris, zvērināts advokāts. Personas datu aizsardzības speciālists, CIPP/E. Latviijas sertificēto personas datu aizsardzības speciālistu asociācijas dibinātājs un valdes loceklis. Zigmunds VīķisPINS Baltijas reģionālais direktors. Nika Aleksejeva, Datu pratības vēstnese Latvijā, Datu Skolas izveidotāja. Aldis GulbisKomerccentrs DATI grupa valdes priekšsēdētājs, LTRK Padomes loceklis.

11:40 – 12.30 tīklošanās, kafija un uzkodas (sadarbībā ar restorānu “Vēl Vairāk Saules”)

Iepriekšēja reģistrācija obligāta: ej.uz/bigdata

The Human Face of Big Data