Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
produktivitāte un biznesa vides sakārtošana

 

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību, nepieciešami trīs pamatelementi – produktivitāte, eksports un biznesa vides sakārtošana. Par to vienojās diskusijas dalībnieki Aizkraukles novada un Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotajās uzņēmēju dienās.

augstākās izglītības akreditācija

LTRK aicina atļaut Latvijas augstākās izglītības iestādēm iesniegt dokumentus un veikt ārējo novērtēšanu citās Eiropas Savienības atzītās novērtēšanas aģentūrās, lai nodrošinātu procesa veikšanu, jo Latvijā šādas iespējas pašreiz nav. Tādējādi tiktu  palīdzēts arī celt augstskolu reputāciju un atpazīstamību starptautiskā līmenī, pierādot savu kvalitāti.

LTRK AICINĀS INVALĪDU APVIENĪBAS UN ATBILDĪGĀS MINISTRIJAS UZ TIKŠANOS, LAI RUNĀTU PAR DARBASPĒKA INTEGRĀCIJU

LTRK aicinās lielākās invalīdus pārstāvošās organizācijas, kā arī atbildīgās ministrijas uz tikšanos, lai risinātu jautājumu par cilvēku ar īpašām vajadzībām integrāciju darba tirgū.

Eksperti: tikai ar pareizajiem stimuliem iespējams sakārtot darba tirgu

Ja pareizi tiks stimulēti bezdarbnieki un no Latvijas aizbraukušie tautieši, tad tuvākajos gados būs iespējams sakārtot darba tirgu tā, lai uzņēmēji spētu attīstīties, pauda diskusijas dalībnieki Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajā Rīgas biznesa foruma diskusijā, kas notiks sadarbībā ar banka Citadele, biznesa augstskolu Turība un finanšu attīstības instrumentu Altum.

OIK reforma

Aicinām iepazīties ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) veikto juridisko analīzi par Ekonomikas ministrijas īstenoto obligātās iepirkumu komponentes (OIK) reformu un to saistošajiem MK noteikumiem. LTRK juridiskais pētījums pieejams šeit...

LTRK vēlēšanas

Informējam, ka šī gada LTRK biedru sapulces ietvaros, kas norisināsies 20.martā, Rīgas Latviešu Biedrības namā, tiks organizētas LTRK Padomes vēlēšanas nākamajam trīs gadu darba periodam.

LTRK prasa AS “Latvenergo” virspeļņu novirzīt elektrības rēķinu mazināšanai

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padome ceturtdien, 8.martā, nolēma prasīt AS “Latvenergo” virspeļņu jeb 78,9 miljonus eiro, lai mazinātu elektrības rēķinus, tostarp diferenciācijas radītās sekas uzņēmējiem.

Gada preču zīme 2018

Patentu valde, Latvijas Dizaineru savienība un Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uzņēmējus līdz šī gada 23. martam pieteikties konkursam “Gada preču zīme 2017” nominācijās – “Gada preču zīme – Latvijai” un “Gada preču zīme – pasaulei”.

Prakse uzņēmēju sporta spēļu organizēšanā

Aicinām līdz 30. martam pieteikties praksē jauniešus, kas, kas vēlas iegūt pieredzi projekta īstenošanā, piedaloties Uzņēmēju sporta spēļu 2018 organizēšanā.

Mēs piedāvājam: