Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi.
Vakance Valmierā

Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” savam kolektīvam aicina pievienoties Vidzemes reģiona biedru piesaistes vadītāju

Par risinājumiem obligātā iepirkuma mehānisma atcelšanai

Ar sēdi 1.augustā ir noslēdzies darba grupas elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas atcelšanai darbs. Ekonomikas ministrija (EM) ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par risinājumiem obligātā iepirkuma mehānisma atcelšanai un ilgtspējīgai atjaunojamās enerģijas ražošanai”, kuru paredzēts apstiprināt Ministru kabinetā.

LTRK aicina uzņēmējus iepazīties ar Expo 2020 Dubai metu konkursa noteikumiem

LTRK aicina uzņēmējus, kas vēlas piedalīties Latvijas paviljona metu konkursā dalībai Expo 2020 Dubai, pieteikties un iepazīties ar sagatavotajiem materiāliem radošā risinājuma izveidē.

LTRK kopā ar ekspertiem strādās pie jauno vecāku iesaistīšanas darba tirgū

LTRK vienojusies ar labklājības ministru Jāni Reiru, ka tiks veidota ekspertu grupa, lai jau septembra sākumā nonāktu pie risinājuma par iespēju jauno vecāku nodarbināšanu, pilnā apmērā saglabājot valsts pabalstu bērnu kopšanas atvaļinājumā, līdzšinējo 30% vietā.

LTRK tiksies ar labklājības ministru

LTRK pārstāvji trešdien tiksies ar labklājības ministru Jāni Reiru, lai runātu par darbaspēka nepietiekamību un bērnu kopšanas atvaļinājumā esošu personu nodarbināšanu.

turpina pieaugt uzņēmēju skaits

Turpina pieaugt to uzņēmēju skaits, kuri uzskata, ka darbaspēka pieejamība Latvijā jau tagad ir kritiskā līmenī, kā arī to respondentu skaits, kuri ir saskārušies ar tā trūkumu valstī.

Darbs Valmierā

Aicinām LTRK kolektīvam pievienoties Vidzemes nodaļas vadītāja vietnieku (Valmierā)

 

LTRK aicina uz preses konferenci

LTRK ielūdz medijus uz preses konferenci 31.jūlijā, plkst. 11:00, Kr.Valdemāra ielā 35, par rekomendācijām politiskajām partijām uzņēmējdarbības vides problēmu risināšanai, gatavojoties Saeimas vēlēšanām.

Darba piedāvājums asistentam Rīgā

Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” savam kolektīvam aicina pievienoties