Skip to main content

Pārdošana 24/7: Pārdevēja 12 pērtiķi - personības šķēršļi pārdošanā un to pārvarēšana.

22 Pārdošana 24/7: Pārdevēja 12 pērtiķi - personības šķēršļi pārdošanā un to pārvarēšana.

Viens no pārdošanas rezultātu uzlabošanas virzieniem ir attīstīt esošajos darbiniekos motivāciju, jaunas prasmes un iemaņas, kas ir nepieciešamas sekmīgai pārdošanai. Tomēr, kā uzņēmums uzzina, kas tieši konkrētajam darbiniekam ir attīstāmās jomas? Protams, populāri ir mērīt pēc sasniegtā rezultāta, taču, kā varam zināt, ka sasniegtais ir darbinieka labākais iespējamais sniegums? Tāpēc bieži pārdošanas iemaņu attīstīšanas aktivitātes, piemēram, izvēloties no tirgū pieejamajiem treniņiem un apmācībām, ir nekas vairāk, kā „bakstīšana ar pirkstu mākoņos”, izvēloties interesantāko mācību programmu vai šobrīd populārāko trenera vārdu. Tas tāpēc, ka apmācību programmas izvēle vai darbiniekam izvirzāmo mērķu nospraušana bieži vien nav empīriski pamatota.

Tas, kas ir empīriski pamatots, ka, neatkarīgi no zināšanām, prasmēm vai vēlmēm, katram cilvēkam pārdot var traucēt viens vai vairāki no 12 personības šķēršļiem, uz kuru pārvarēšanu tiek novirzīta liela daļa motivācijas enerģijas, tādā veidā atņemot šo enerģiju mērķu sasniegšanai un graujot motivāciju. Tas ir viens no izplatītākajiem iemesliem faktam, ka pat labāko pārdošanas kursu rezultativitāte mēdz būt īslaicīga vai izpalikt.

Uzziniet kas ir šie 12 šķēršļi, kā tos var noteikt un ko ar tiem darīt, lai pārdevēji savu spēku un spējas varētu veltīt pārdošanai, nevis neredzamai cīņai ar sevi!

Eksperts: Dmitrijs Kalniņš - Bergs
Biznesa konsultāciju uzņēmuma Know House vadītājs, vadības konsultants un treneris. Speciālists pakalpojumu vadības, pārdošanas un mārketinga, klientu apkalpošanas, procesu auditu un standartu izstrādes, kā arī klientu un darbinieku viedokļu izpētes jomās ar 15+ gadu pieredzi.Sertificēts “Fear free prospecting & self promotion” pārdevēju personīgās izaugsmes programmas treneris un SPQ Gold (pārdošanas barjeru novērtēšanas skala) konsultants.

Notiks semināra video translācija.

Dalības maksa klātienē:

  • LTRK biedriem: vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN
  • Pārējiem: EURO 42,60 + PVN

Dalības maksa video tiešraidē:

  • LTRK biedriem video seminārs ir bezmaksas;
  • Pārējiem: EURO 20,00 +PVN.

Norises laiks:15:00-17:00

Reģistrācija: http://ej.uz/P247_220816

Kontaktpersona: Jānis Tilibs, 26942631, janis.tilibs@chamber.lv