News

LTRK atbalsta ministru lēmumu neveikt nodokļu izmaiņas, veidojot nākamā gada budžetu

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera atbalsta ministru lēmumu par nodokļu saglabāšanu esošajā līmenī, veidojot nākamā gada valsts budžetu, kā arī turpināt strādāt pie sistēmas izmaiņām 2018.gadā, balstoties uz Pasaules bankas un vietējo pētnieku rekomendācijām. 

 

Read more

LTRK pārstāvji tikās ar Lietuvas ekonomikas ministru

10.06.2016

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes locekļi Andris Vanags un Katrīna Zariņa, LTRK Latgales reģionālās padomes vadītājs Andrejs Jermolajevs, kā arī domnīcas “Certus” vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis ceturtdien, 9.jūnijā, tikās ar Lietuvas dažādu pilsētu un apvienotās asociācijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru prezidentiem un ekonomikas ministru Ēvaldu Gustu (Evaldas Gustas), lai pārrunātu nodokļu sistēmas uzlabošanas iespējas un citus aktuālus jautājumus. 

Read more

LTRK tikās ar Igaunijas TRK un Latvijas Ministru prezidentu Māri Kučinski

07.06.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) otrdien, 7.jūnijā, Igaunijas galvaspilsētā Tallinā tikās ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvjiem un Igaunijas nodokļu administrācijas vadītāju, lai pārrunātu nodokļu sistēmu un valsts pieeju to iekasējamībā. Savukārt pēc tam notika abu kameru tikšanās ar Latvijas Ministru prezidentu Māri Kučinski, lai pārrunātu sadarbību un Baltijas reģiona kopējas attīstība iespējas.

Read more

LTRK aicina biedrus vērsties Satversmes tiesā pret solidaritātes nodokli

06.06.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērsusies pie saviem biedriem, aicinot izmantot iespēju un vērsties Satversmes tiesā ar iesniegumu, kas paredz tā sauktā solidaritātes nodokļa atcelšanu un iekasētās naudas atmaksu.

Read more

ATKLĀTĀ VĒSTULE

31.05.2016

Ministru prezidentam M.Kučinskim

Finanšu ministrei D.Reizniecei – Ozolai

VID ģenerāldirektorei I.Pētersonei

 

Read more

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kļūst par „Hanse Parlament” biedru

27.05.2016

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) 18. maijā  Hamburgā, sadarbības tīkla „Hanse Parlament” gada biedru konferencē vienbalsīgā balsojumā kļuva par tās biedru. Tas ļauj LTRK nostiprināt savas pozīcijas Baltijas jūras reģiona valstīs starp vēl aptuveni 50 tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamerām un nozaru asociācijām.

Read more

Pasākumi